وزارت امورخارجه:

منافقین یك فرقه ترور و وحشت هستند

منافقین یك فرقه ترور و وحشت هستند

به گزارش محفل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبتˮ هفته حقوق بشر آمریكاییˮ در توییتی نوشت: منافقین بطور قطع یك فرقه ترور و وحشت هستند.


وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه و به مناسبت" هفته حقوق بشر آمریکایی" در توییتی نوشت: منافقین بطور قطع یک فرقه ترور و وحشت هستند.
وزارت امور خارجه در این توییت اضافه کرد: اروپا خانه این موجودیت یاغی و پول مالیات دهندگان آمریکایی تأمین کننده قساوت های این گروهک فاسد است.
وزارت امور خارجه تصریح کرد: هر دو در کشتار ایرانی ها بی گناه از جانب منافقین دست دارند.
سخنگوی وزارت امور خارجه هم روز شنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آمریکا و اروپا را حامی جنایات منافقین خواند که دستشان به خون قربانیان این فرقه تروریستی آلوده است.
سید عباس موسوی با انتشار تصاویر شهداری انفجار تروریستی دفتر حزب جمهوری اسلامی در ۷ تیر ۱۳۶۰ نوشت: ۳۹ سال پیش در چنین روزی آیت الله بهشتی رئیس دیوان عالی کشور و ۷۲ تن از چهره های بلندپایه به وسیله فرقه تروریستی تحت حمایت آمریکا و صدام منافقین (مجاهدین خلق) ترور شدند. منافقین از آن زمان در حمایت آمریکا و اروپا باقی مانده و مجال یافتند تا بیشتر از ۱۰ هزار ایرانی را به نحوه وحشتناکی کشته و معلول کنند.
خون آنان بر دستان حامیان منافقین تروریست است.
سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه پیش تر و در واکنش به انتشار گزارش سالانه کشوری تروریسم از جانب آمریکا تصریح کرد که ایرانی ها هم قربانی و هم قهرمان مبارزه با تروریست هایی هستند که از جانب آمریکایی ها ایجاد و حمایت شده اند.
دکتر سیّد محمد بهشتی هفتم تیر ۱۳۶۰ خورشیدی در دفتر حزب جمهوری اسلامی همراه با شماری از یاران و همفکرانش بر اثر انفجار بمب به شهادت رسید.منبع:

1399/04/09
22:16:20
5.0 / 5
2166
تگهای خبر: حامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
محفل