امیر سرتیپ نصیرزاده:

اهمیت به دانش عملی از اولویت های دانشگاه شهید ستاری است

اهمیت به دانش عملی از اولویت های دانشگاه شهید ستاری است

فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشگاه شهید ستاری اظهار داشت: سیاست عملی دانشگاه شهید ستاری بر افزایش مهارت دانشجویان و دانش عملی پایه ریزی شده و این از اولویت های این دانشگاه است.


به گزارش محفل به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، با حضور در دانشگاه هوایی شهید ستاری، از مراکز آموزشی، پژوهشی و کارگاه های ساخت تجهیزات دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری بازدید کرد و نحوه آموزش دانشجویان این مرکز آموزشی را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر سرتیپ نصیرزاده با اشاره به اینکه این بازدید در جهت مهارت افزایی دانشجویان و اهمیت به دانش عملی انجام شده است اظهار داشت: طبق سیاست های اعمال شده در امر آموزش و با همکاری اساتید و فرمانده دانشگاه شهید ستاری، سیاست عملی این مرکز آموزشی بر افزایش مهارت دانشجویان که از اولویت های این دانشگاه هست، پایه ریزی شده است و ما اهمیت زیادی برای دانش عملی نسبت به دانش نظری قائل هستیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم ضمن دیدار چهره به چهره با فرماندهان، مسؤلان و دانشجویان، از دانشکده های جنگال، پهپاد، هوافضا، برق و کارگاه های آموزشی، مهارت افزایی بازدید و نیازمندی های موجود را مورد ارزیابی قرار داد.
در این بازدید امیر سرتیپ دوم رودباری فرمانده دانشگاه هوایی و حجت الاسلام والمسلمین بنیادی رئیس عقیدتی سیاسی امیر سرتیپ نصیرزاده را همراهی کردند.1399/04/04
19:53:48
5.0 / 5
2266
تگهای خبر: بازدید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
محفل