سفارت ایران در رم اعلام كرد:

افزایش ۵۰ درصدی تعداد وقت دانشجویی از طرف سفارت ایتالیا در تهران

افزایش ۵۰ درصدی تعداد وقت دانشجویی از طرف سفارت ایتالیا در تهران

محفل: سفارت ایران در رم با صدور اطلاعیه ای از افزایش 50 درصدی تعداد وقت دانشجویی از طرف سفارت ایتالیا در تهران آگاهی داد.



به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از بخش رسانه ای سفارت ایران در رم، سفارت ایران در ایتالیا در یادداشتی اعلام نمود: به آگاهی دانشجویان عزیز متقاضی روادید از سفارت جمهوری ایتالیا در تهران می رساند، با توجه به پیگیری های انجام پذیرفته در تهران و رم، سفارت ایتالیا در تهران اعلام نموده شرکت Cox & Kings نسبت به افزایش ۵۰ درصدی تعداد وقت دانشجویی با فوریت اقدام می کند.

به گزارش محفل به نقل از ایرنا، دانشجویان ایرانی که در دانشگاه های ایتالیا تحصیل می کنند به دنبال شیوع ویروس کرونا الان در ایران حضور دارند و با مشکل صدور ویزا روبرو شدند.

این مساله سبب حضور اعتراضی این دانشجویان در محوطه وزارت امور خارجه شده و آنها خواهان رسیدگی این مساله از طرف مقامات وزارت امور خارجه ایران شدند.

در این چارچوب سفارت ایران در ایتالیا مدتی پیش با انتشار اطلاعیه ای تصریح کرد: تلاش ها و پیگیری ها کماکان در جریان است همچون موضوع لزوم حل مشکل دانشجویان در گفت وگوی مجازی با مدیرکل سیاسی و امنیتی وزارت خارجه ایتالیا مورد تاکید قرار گرفت.

سفارت ایران در ایتالیا اضافه کرد: همین طور مکاتباتی با وزارت امور خارجه و وزارت دانشگاه ها و علوم ایتالیا انجام و دیدارهایی برنامه ریزی شده که نتایج آن متعاقبا به اطلاع می رسد.



منبع:

1399/08/08
15:03:02
5.0 / 5
1611
تگهای خبر: پیگیری , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل