خطیب زاده:

وسواس فكری پمپئو باز هم عود كرد

وسواس فكری پمپئو باز هم عود كرد

محفل: ˮسعید خطیب زادهˮسخنگوی وزارت امور خارجه در پیام توئیتری خطاب به وزیر خارجه آمریكا نوشت: وسواس فكری پمپئو [وزیر امور خارجه آمریكا] درباره ایران باز هم عود كرده است.


«سعید خطیب زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه شب در پیام توئیتری به زبان انگلیسی نوشت: وسواس فکری مایک پمپئو درباره ایران باز هم عود کرده است. وزیر پمپئو! هیچ میزانی از فرافکنی نمی تواند حقیقت را مخدوش کند.
وی اضافه کرد: علیرغم این همه دم زدن از حقوق بشر، چطور نمایندگی کردن از رژیمی را توجیه می کنید که به «نجات» قاتلان افتخار کرده و انسان های بی گناه را گروگان می گیرد؟
سخنگوی وزارت امور خارجه پیش تر هم در اظهاراتی توئیت های اخیر مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا درباره مسائل داخلی کشورمان و خشم وی نسبت به دکتر ظریف را عکس العمل هایی روان پریشانه از سر ناامیدی و افسردگی ناشی از شکست های پی درپی دستگاه تحت مدیریت پمپئو و نوعی سرپوش گذاری بر این ناکامی ها ارزیابی کرد.
خطیب زاده خاطرنشان کرد: متاسفانه وزیر امور خارجه آمریکا که هر لحظه بیشتر از قبل رویکرد فشار حداکثری و یکجانبه گرایی در مورد ایران را شکست خورده می بیند، تلاش مذبوحانه دارد با ادعای طرفداری از حقوق بشر، قدری از حیثیت بر باد رفته رژیم ترامپ را بر گرداند.
وی اضافه کرد: این در شرایطی است که دولتی که آقای پمپئو به آن منتسب است دارای بدترین کارنامه حقوق بشر بوده و روزی نیست که صدای دادخواهی مردم آمریکا در مقابله با خشونت، تبعیض و نژاد پرستی شنیده نشود.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان افزود: به رغم وضعیت وخیم داخلی آمریکا، آقای پمپئو که آموزش های جعل، فریبکاری و دروغگوئی را در سازمان سیا فرا گرفته، به دنبال انحراف افکار عمومی بر پایه هر قدر دروغ بزرگتر، باور پذیرتر، هست.


1399/06/27
22:53:49
5.0 / 5
1603
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل