در دیدار زنان فعال صلح طلب ساكن آمریكا

خزعلی: باید به کمک زنان از تبعات جنگ و تحریم جلوگیری نماییم

خزعلی: باید به کمک زنان از تبعات جنگ و تحریم جلوگیری نماییم

به گزارش محفل ایرنا- انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده دردیدار با گروهی از زنان فعال صلح طلب ساکن آمریکا عنوان کرد: باید به کمک تمام خانمهایی که صلح را دوست دارند، از تبعات جنگ و تحریم جلوگیری نماییم.


معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده همزمان با حضور در نیویورک به منظور شرکت در شصت و ششمین نشست کمیسیون مقام زن با گروهی از زنان فعال صلح طلب ساکن آمریکا ملاقات و گفتگو کرد.
خزعلی خاطرنشان کرد: باید صلح را در جهان گسترش دهیم و ادیان را هم در جهت صلح با هم متحد کرد. باید به کمک تمام خانمهایی که صلح را دوست دارند از تبعات جنگ و تحریم جلوگیری نماییم.
معاون رئیس جمهوری عنوان کرد: در سه مسئله، حفظ محیط زیست، مبارزه با فساد و نیاز به ایجاد صلح و پیشگیری از تبعات جنگ و تحریم، احتیاج به اتحاد جهانی زنان احساس می شود.
خزعلی خاطرنشان کرد: تحریم ها بر وضعیت زنان و کودکان آثار نامطلوبی داشته است. تحریم کنندگان در قدرت قرار دارند و مانع از شنیده شدن صدای مخالفت دولتها با تحریم ها می شوند. لیکن صدای مردم که شما نمایندگان آنها هستید بطور قطع بیشتر شنیده می شود.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده خطاب به زنان فعال صلح طلب ساکن آمریکا اظهار داشت: از شما می خواهیم آثار منفی تحریم ها را با به کارگیری تابلوها، اعلانها و روشهایی که خود شناسایی می کنید در سطح سازمان ملل به نمایش بگذارید. خزعلی افزود: کشورهایی که خود صاحب سلاح هسته ای هستند و از آن استفاده می نمایند، مانع از بهره برداری دیگر کشورها از استفاده صلح آمیز آن می شوند که این اصلا منصفانه نیست.
وی خاطرنشان کرد: رای هایی ضد ایران خریداری می شوند که نشان دهنده آن است که موضوعات حقوق بشری دستمایه سیاست شده اند.
در این دیدار، زنان صلح طلب ساکن آمریکا هم به فعالیت های خود برای پیشگیری از صدمه دیدن زنان از جنگ و تحریم اشاره کردند و بعضی از آثار مکتوب خویش را به معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده هدیه دادند.منبع:

1400/12/28
23:08:30
5.0 / 5
899
تگهای خبر: دولت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل