لغو سفرهای استانی و ورود نامزدها به آنتن مراكز بعلاوه جدول

لغو سفرهای استانی و ورود نامزدها به آنتن مراكز بعلاوه جدول

محفل: در پی لغو سفرهای استانی نامزدها به سبب شرایط کرونا در کشور، برنامه های تبلیغی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قالب 210 برنامه روی آنتن صداوسیمای مراکز می رود.


به گزارش محفل به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صداوسیما، باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم پرهیز از تجمعات انسانی، نامزدهای ریاست جمهوری برنامه خاصی برای سفرهای استانی و حضور در جمع طرفداران خود ندارند، به همین علت و باتوجه به لزوم گفت وگوی اختصاصی این افراد با مردم استانهای مختلف به تناسب مشکلات و ظرفیت های هر یک از مناطق کشور، پیرو دستور رییس صداوسیما و برمبنای مصوبه ستاد انتخابات صداوسیما، برنامه های ویژه رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مراکز و با محوریت گفت و گو با هفت نامزد انتخابات امسال روی آنتن می رود.
قرعه کشی کنداکتور این برنامه ها در ستاد انتخابات معاونت امور استانها انجام و جدول پخش و ضبط برنامه های انتخاباتی هفت کاندیدای ریاست جمهوری در شبکه های استانی صداوسیما اعلام گردید که بدین سان علاوه بر شبکه های سراسری، هر یک از نامزدها ۳۰ برنامه برای ۳۰ استان کشور خواهند داشت که شامل ۱۵ ساعت گفت و گو با هر یک از نامزدهاست و مجموع زمان آن به ۶۳۰۰ دقیقه می رسد.
این برنامه ها طبق جدول زیر و در ایام مشخص شده از صدا و سیمای مراکز پخش می شوند. همین طور برمبنای مصوبه ستاد انتخابات معاونت امور استانها، ضمن اختصاص زمان برای تکرار این برنامه ها در سیمای استانها، برنامه های تبلیغی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از شبکه های رادیویی استانی نیز پخش خواهد شد.


منبع:

1400/03/08
22:31:52
5.0 / 5
1042
تگهای خبر: انتخابات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
محفل