ورزشكاران سوریه جهت شركت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی كردند

ورزشكاران سوریه جهت شركت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی كردند

به گزارش محفل ورزشکاران سوریه اعلام نمودند که آماده اند تا پیشتاز شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پای صندوق های رای حضور به هم رسانند.


به گزارش روز دوشنبه شبکه تلویزیونی المیادین، ورزشکاران سوریه از انتخابات ریاست جمهوری این کشور که مقرر است پس فردا (چهارشنبه) برگزار شود، بعنوان یک وظیفه ملی نام بردند تا حضور خویش را در این رویداد مهم ملی به اثبات برسانند همچنانکه پرچم سوریه را در بزرگ ترین میدان های عربی و بین المللی ورزشی برافراشته نگه داشته اند.
«زیاد حمشو» مربی بین المللی تکواندو اشاره کرد: هر رای که در صندوق ها ریخته می شود سبب تحکیم و تقویت تمامیت و حاکمیت ملی سوریه خواهد شد.
از سوی دیگر «سباح صالح محمد» که دارای مدال های مختلف در مسابقات بین المللی است، گفت: ما در مقدمه شرکت کنندگان در این انتخابات قرار خواهیم داشت تا وفاداری خویش را به میهن و شهدای خود به اثبات برسانیم که جان خویش را ارزانی داشتند تا سرزمین ما در امنیت و ثبات بسر ببرد.
«هیثم جمیل» مربی باشگاه الوحده بسکتبال هم توضیح داد: انتخابات نمایانگر اندیشه مبتنی بر دمکراسی است و بعنوان یکی از حقوق های حقه هر شهروند سوری بشمار می رود.
«محمد الحایک» داور بین المللی کشتی هم به نوبه خود اظهار داشت: انتخابات قله پیروزی های تحقق یافته توسط قهرمانان ارتش رادمرد ما و آغازگر مرحله جدیدی از سرزندگی است و چالشی در مقابل حامیان تروریسم است و در واقع نمایانگر پیروزی عزم و اراده ملت سوریه است.
انتخابات ریاست جمهوری سوریه مقرر است در داخل این کشور روز چهارشنبه ۵ خرداد اجرا شود و سوری های مقیم خارج روز پنجشنبه گذشته رای خویش را به صندوق انداختند.
۱۴۸۷


1400/03/03
21:24:19
5.0 / 5
1361
تگهای خبر: انتخابات , حامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
محفل