خرازی:

مقاومت راهبرد توقف جنایات رژیم صهیونیستی است

مقاومت راهبرد توقف جنایات رژیم صهیونیستی است

به گزارش محفل رئیس شورای راهبردی روابط خارجی حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را مصداق بارز جنایت جنگی و جنایت ضد بشریت دانست و خاطرنشان کرد: تنها شیوه شکست کامل این رژیم جنایتکار و تغییر رژیم آپارتاید به یک حکومت مردم سالار ادامه مقاومت مردم فلسطین و حمایت آزادی خواستار جهان از مبارزات آن هاست.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا «سیدکمال خرازی» حملات رژیم صهیونیستی حمله به نوار غزه، کرانه باختری، محله های عربی داخل اسرائیل و قدس شریف را که باعث شهادت صدها تن همچون کودکان و غیرنظامیان شده است، مصداق بارز جنایت جنگی و جنایت ضد بشریت دانست و خاطرنشان کرد: شورای امنیت سازمان ملل به علت کارشکنی آمریکا و قدرت های حامی رژیم صهیونیستی یک مرتبه دیگر ناکارآمدی خویش را نشان داده است.
رییس شورای راهبردی روابط خارجی با دعوت از وجدان های آگاه و بیدار جهان برای پیشگیری از جنایات آشکار صهیونیست ها اظهار داشت: آنچه امروز در فلسطین جریان دارد مساله ای صرفاً اسلامی یا عربی نیست؛ بلکه همه جوامع با عنایت به ناکارآمدی شورای امنیت سازمان ملل، مسئولیت آشکاری در مقابل این جنایت آشکار ضد بشریت دارند.
وی افزود: از آغاز تاسیس این رژیم در سال ۱۹۴۷ پیش ­بینی ­شده بود که آتش و خونریزی همچنان در فلسطین ادامه یابد، بطوری که نماینده وقت ایران در سازمان ملل که مخالف طرح تشکیل دو دولت اسراییلی و فلسطینی بود به صراحت پیش ­بینی کرده بود که با این تصمیم، کشتار و خونریزی در فلسطین ادامه خواهد یافت. امروز هم جمهوری اسلامی تنها چاره معضل فلسطین را آخر رژیم آپارتاید و رفتن به آرای مردم اصلی این سرزمین شامل مسلمان، مسیحی و یهودی برای تاسیس یک حکومت مردم سالار می­ داند تا همه پیروان ادیان توحیدی در کنار هم در این سرزمین مقدس زندگی کنند.
رییس شورای روابط خارجی تصریح کرد: امروزه فکر انحلال رژیم آپارتاید و تشکیل یک دولت واحد مردم سالار در دنیا قوت گرفته است و اندیشمندان زیادی در اروپا، آسیا و حتی آمریکا از این فکر حمایت می کنند و مقالات علمی زیادی در سالهای اخیر در این حوزه انتشار یافته است. حتی در میان مردم داخل اسرائیل هم که از شرایط فعلی خسته­ شده ­اند کسانی هستند که از فکر تشکیل یک حکومت واحد مردم سالار دفاع می­ کنند.
خرازی در انتها ضمن اشاره به بیشتر از هفت دهه جنایات صهیونیست ها در سرزمین فلسطین تصریح کرد که البته تنها شیوه شکست کامل این رژیم جنایتکار و کودک کش و تغییر رژیم آپارتاید به یک حکومت مردم سالار ادامه مقاومت مردم فلسطین و حمایت آزادی خواستار جهان از مبارزات آن هاست.منبع:

1400/02/28
21:34:21
5.0 / 5
1310
تگهای خبر: حامی , دولت , طرح , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
محفل