متكی:

شخصیت رئیسی وحدت آفرین است

شخصیت رئیسی وحدت آفرین است

به گزارش محفل سخنگوی شورای وحدت اظهار داشت: بر این باوریم که انتخابات سال آینده بسیار کلیدی است و باید با تقویت خط انقلابیمسیر پیشرفت ایران با جدیت دنبال شود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در همایش کمیته کارگری که در محل همایش های آدینه برگزار شد، با تکیه بر ضرورت کوشش برای دستیابی به وحدت و اجماع نظر همه نیروهای انقلابی و ارزشی اضافه کرد: شخصیت آقای رییسی‎ اجماع آفرین و وحدت آفرین است. اگر آقای رئیسی به میدان انتخابات وارد شود ما بعنوان شورای وحدت قویا از ایشان حمایت می نماییم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ‎ما به مردم پیشنهاد می نماییم که آقای رئیسی نامزد پاکدست و قابل اعتماد برای کشورداری است.
متکی خاطرنشان کرد: ‎قبل از ورود آقای رئیسی به قوه قضاییه، مردم نسبت به مبارزه با فساد و اینکه جلوی دزدی ها و حرام خواری ها و پلشتی ها گرفته شود کاملا ناامید شده بودند اما وقتی آقای رئیسی به قوه قضاییه رفتند یک بارقه امیدی در بین مردم بوجود آمد.
سخنگوی شورای وحدت اضافه کرد: ‎شورای وحدت اعتقاد دارد که همه باید در تصمیم گیری و ایجاد زمینه برای برگزاری انتخابات پرشور و آینده ساز شریک باشند پس برای این هدف، از اقشار مختلف و احزاب و تشکلها و اساتید و دانشجویان و رزمندگان و زنان و کارگران و
فرهنگیان دعوت کرد که در فرآیند این تصمیم گیری و تصمیم سازی حضور و مشارکت داشته باشند.
وی تصریح کرد: ما بر این باوریم که انتخابات سال آینده بسیار کلیدی و تعیین کننده است و باید با تقویت خط انقلابی و نگرش اصیل اسلامی ایرانی مسیر پیشرفت و تعالی ایران عزیز با جدیت و اهتمام مضاعف دنبال شود و کمبودها و کاستی هایی که در چند سال گذشته داشتیم جبران شود.
در این همایش که به همت کمیته کارگری شورای وحدت برگزار شد، نمایندگان و فعالان تشکل های کارگری به طرح نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و مهم ترین مطالبات و مشکلات اقشار کارگری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
منبع:

1399/12/16
13:59:34
0.0 / 5
1264
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل