عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی:

مرعوب قدرت پوشالی دشمن شدن، سیاستی شكست خورده و ذلیلانه است

مرعوب قدرت پوشالی دشمن شدن، سیاستی شكست خورده و ذلیلانه است

کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: جمهوری اسلامی در طول 42 سال قبل دائما در حال تولید قدرت و افزایش اقتدار ملی بوده و از اقدام دشمنان خوف به خود راه نداده چونکه مجهز به ابزار ها و سلاح های پیشرفته جهت رویارویی با آنها شده، بدین سبب مرعوب قدرت پوشالی دشمن شدن، سیاستی شکست خورده و ذلیلانه است.


"احمد علی مقدم" در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با تعدادی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، اظهار نمود: افزایش مؤلفه های قدرت ملی در عمل، تلاش مضاعف، بصیرت و اتحاد مسئولان کشور از عوامل اصلی پیروزی جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده است.
وی در ارتباط با اعمال تحریم های بیگانگان و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه "آمریکا و سه کشور اروپایی که همه تعهدات برجام را زیرپا گذاشته اند؛ حق ندارند شرط و شروط بگذارند، آنها به هیچکدام از تعهدات برجامی شان عمل نکرده اند"، اضافه کرد: آمریکا در تمام طول تاریخ، عهدشکن و حیله گر بوده، چنانچه که رفع کوتاه مدت تحریم ها و اعمال باردیگر و چند برابری تحریم ها در وضعیت مختلف توسط ناقضان برجام، گویای ادامه دار بودن بدعهدی امریکاست.
وی افزود: همین طور دولت های اروپایی در ماجرای برجام هیچ کاری برای ما نکردند و توافق نامه برجام هیچ فایده ای برای ما نداشته است، پس آنها حق هیچ نوع شرط گذاری برای برجام را ندارند و فقط ایران حق شروط گذاری جدید برای برجام را دارد، چونکه پایبند و متعهد به برجام بوده است.
مقدم اظهار داشت: آمریکا و همدستانش اگر تمامی تحریم ها را در عمل و نه در حرف و شعارهای فریبنده بردارند، ایران به تعهدات برجامی برمی گردد و در غیر این صورت هیچ نوع اقدامی از طرف دولت ایران نباید صورت گیرد و طبق فرمایش مقام معظم رهبری این سیاست قطعی جمهوری اسلامی و مورد اتفاق مسئولان کشور هم هست و از این سیاست بر نخواهیم گشت.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه تنش های داخلی و خارجی در آمریکا بحران کرونا، عدم مدیریت شرایط به وجود آمده حاصل از این بیماری و اخراج فضاحت بار ترامپ از کاخ سفید، همه حکایت از شکست این قدرت پوشالی در جهان دارد، اشاره کرد: صحبت از دوران پسا آمریکا نشان دهنده قدرت پوشالی و پوسیده آمریکا است.
وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری بارها اعلام نمودند "آمریکا هم مثل شوروی در شرف اضمحلال است و این یک واقعیت انکارناپذیری است"؛ چنانچه که یاوه گویی های اخیر رژیم صهیونیستی نیز ناشی از ترس و اضطراب از واقعیت افول آمریکا در محیط بین المللی و داخلی است. همین طور اعترافات گذشته اسرائیل، پشتیبان و حامی همیشگی امریکا در خصوص اینکه قدرت آمریکا رو به افول است، بیان کننده درست از آب در آمدن پیش بینی رهبر معظم انقلاب دارد.
وی اظهار داشت: به فرموده امام خامنه ای برجام، سیاه نمایی و خسارت محض بود، پس ایران نیازی به اجرای برجام ندارد چونکه ملت ما از تحریم های چندساله در جهت فرصت سازی، توانمند سازی و خودکفایی بهره برده و با اجرای منویات رهبری و اقتصاد مقاومتی مشتی محکم بر دهان استکبار زده است.
این فعال سیاسی بیان کرد: جمهوری اسلامی در این چهل و دو سال پیروزی انقلاب اسلامی دریافته است که کوتاه آمدن و عقب نشینی در مقابل دشمن غدار، آنرا جسورتر می کند برای اینکه طبیعت متجاوز خواسته های مضاعف است و تا تعطیلی کامل توانمندی های کشور ما دست بر نمی دارد، پس ملت با بصیرت ایران اسلامی فهمیده که چاره مشکلات، مذاکره و رابطه با شیطان بزرگ آمریکا نیست بلکه راهگشای مشکلات، ادامه مقاومت است. پس نباید به این دشمن هزار رنگ و خائن اعتماد کرد.
وی با تاکید بر اینکه خطای محاسباتی آمریکا در قبال ایران ادامه دارد و همچنان درک و شناخت صحیحی از ملت ایران ندارند، افزود: آمریکای جنایتکار یک الگوی شکست خورده از مکاتب بشری برای اداره جامعه است و در تمام این سال ها در فکر ضربه زدن، توطئه و ایجاد نا امنی در کشور ما بوده و از هیچ خیانتی نیز دریغ نکرده است، اما جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند سربلند ایستاده، پس چشم انتظاری برخی مسئولان به وعده های سرخرمن خارجی ها و بیگانگان با فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب هم خوانی ندارد و به فرموده ایشان "با نشستن و تماشا کردن هیچ کاری پیش نمی رود".
وی اضافه کرد: بدین سبب باید مسئولان با حضور خستگی ناپذیر در میدان کار و عمل، مولفه های قدرت ملی را بالا برند و موجبات سرافرازی ایران اسلامی را همچون ۴۲ سال گذشته، فراهم آورند و آنها را نیز حفظ کنند.
مقدم تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «یکی از اشتباه های بزرگ این است که مرعوب قدرت دشمن شویم و یا در امور سیاسی و اقتصادی به دشمن امید ببندیم». آمریکا فکر می کند هر چه بیشتر از اهرم فشار مقابل ملت ایران استفاده نماید و تحریم های بیشتری اعمال نماید زودتر به اهدافش می رسد و در نتیجه ملت ایران کوتاه خواهند آمد، اما این شیطان بزرگ نمی داند که ترفندهای آنان نخ نما شده برای اینکه طی سال ها دشمنی، ملت ایران آبدیده شده و به برکت خون شهدا و رهبری امام خمینی (ره) و امام خامنه ای، جمهوری اسلامی در طول ۴۲ سال قبل دائما در حال تولید قدرت و افزایش اقتدار ملی بوده است و از هیچ نوع اقدام دشمنان خوف به خود راه نداده است، چونکه مجهز به ابزار ها و سلاح های پیشرفته جهت رویارویی با آنها شده، بدین سبب مرعوب قدرت پوشالی دشمن شدن، سیاستی شکست خورده و ذلیلانه است.
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در آخر با تاکید بر اینکه عبور از خیلی از مشکلات و تحریم های گذشته با هماهنگی و اتحاد بوده، اشاره کرد: متاسفانه هر کجا که به دستورات و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه نشده و یا جدی گرفته نشده و عملی نشده اند، شاهد عقب ماندگی های کشور و پیشروی دشمن بوده ایم، پس مسئولان و دست اندرکاران مملکت باید به فرمایشات این حکیم فرزانه و سکاندار مجرب انقلاب اسلامی توجه کامل داشته و آنها را عملی کنند تا کشور گلستان و چشم طمع دشمنان نیز کور شود.1399/11/23
22:54:53
0.0 / 5
1755
تگهای خبر: اقتصاد , حامی , حكم , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
محفل