معاون سیاسی استانداری تهران:

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات۱۴۰۰ در فضاهای باز اتخاذ شود

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات۱۴۰۰ در فضاهای باز اتخاذ شود

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای برگزاری انتخابات1400 اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در فضاهای باز اتخاذ شود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، شکرالله حسن بیگی در هشتمین جلسه شورای هماهنگی امور انتخابات شهرستان های استان تهران اطهار کرد: وظیفه ملی ایجاب می کند با عمل به منویات رهبری تمام تلاش خودرا به کار بندیم تا انتخابات پر شور، سالم و در خور شان مردم برگزار نماییم.

ایشان سپس اضافه کرد: مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت چهار رکن انتخابات بوده که بوسیله وزارت کشور ابلاغ گردیده است و عمل به آن وظیفه ملی است. باید برای اجرای دقیق آن چهار رکن بر طبق قانون و تسهیل شرایط جهت حضور حداکثری مردم لحظه ای پا پس نکشیم چونکه شعار ما در همه انتخابات عمل به مُرّ قانون است که این مهم نیاز به آموزش های لازم برای دانستن قانون دارد. شعار دیگر نیز بی طرفی کامل در انتخابات است که بر این مهم بسیار پافشاری خواهیم کرد.

حسن بیگی با اعلان اینکه کرونا در کشور کنترل شده است اما بی توجهی به این مساله و دلخوش به تمام شدنش بسیار ساده انگارانه است، اشاره کرد: باید برای زمان انتخابات هم چنان بخشنامه های بهداشتی همراه با فاصله گذاری اجتماعی برای سلامت مردم بطور کامل رعایت شود چونکه ما مسئولیت ملی در مقابل حفظ جان شهروندان داریم. حضور نماینده بهداشت در کنار تیم های انتخاباتی چه در زمان بررسی اقدامات شعب و چه زمان رای دهی ضروری می باشد. همین طور باید تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در فضاهای باز اتخاذ شود.
1399/11/07
13:33:05
0.0 / 5
1289
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل