استاندار اسبق فارس درگذشت

استاندار اسبق فارس درگذشت

ایرنا- سید محمد احمدی استاندار اسبق فارس صبح پنجشنبه دوم بهمن ۹۹ بعد از یک دوره بیماری در بیمارستان نمازی شیراز دارفانی را وداع گفت.


سید محمود موسوی از مشاوران و نزدیکان استاندار اسبق فارس در این حوزه به ایرنا اظهار داشت: سید محمد احمدی سرطان داشت و تحت عمل جراحی هم قرار گرفته بود.
احمدی از مهرماه ۱۳۹۲ تا تیرماه ۱۳۹۴ بعنوان استاندار فارس در دولت نخست تدبیر و امید مشغول به کار شد.
وی بعد از آن از دیماه ۱۳۹۴ تا دیماه ۱۳۹۸ بعنوان سفیر ایران در کشور ترکمنستان مشغول فعالیت شد.
احمدی در سال ۱۳۳۵ در روستای فال شهرستان مُهر در جنوب استان فارس متولد شد و همچون سوابق اجرایی او می توان به معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس، مشاور امور بین الملل وزارت کشور، فرماندار شهرستان های شیراز، مرودشت، لارستان و آباده، استاندار ایلام، استاندار فارس و سفیر ایران در ترکمنستان اشاره نمود.
پیام تسلیت وزیر امور خارجه
وزیر امور خارجه در پیام تسلیتی خاطرنشان کرد: دکتر احمدی عمر خود را در مسئولیت های مختلف همچون معاون سیاسی استانداری فارس، استاندار فارس و ایلام و سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان صرف خدمت به مردم عزیز کشورمان کرد.
محمد جواد ظریف اضافه کرد: اینجانب این مصیبت غم بار را خدمت مردم عزیز استان فارس، خانواده مرحوم و تمام بستگان و منسوبان محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند منان برای روح آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می نمایم.
پیام تسلیت استاندار فارس
عنایت الله رحیمی استاندار فارس در پیامی با تسلیت درگذشت سیدمحمد احمدی استاندار اسبق این استان خاطرنشان کرد: زنده یاد دکتر احمدی، از خانواده اصیل و سادات جلیل القدری بود که همواره منشأ خیر و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.
رحیمی در این. پیام تسلیت افزوده است: خدماتِ ارزشمندِ ایشان در کسوت هیأت علمی و استادی دانشگاه و در عالم سیاست و روابط بین الملل بعنوان سفیر ایران در ترکمنستان و استاندار استان های ایلام و فارس، در ذهن و ضمیر مردم، به یادگار خواهد ماند.
پیام تسلیت استاندار سابق
سید محمدعلی افشانی استاندار سابق فارس هم در پیام تسلیتی نوشت: خبر درگذشت دوست ارجمند، استاندار اسبق استان های فارس و ایلام مرحوم مغفور دکتر سیدمحمد احمدی باعث اندوه و تأثر فراوان شد.
افشانی اضافه کرد: اینجانب سوگمندانه این مصیبت غمبار را خدمت مردم عزیز استان فارس بخصوص شهرستان مهر، همسر و فرزندان بزرگوارش، برادران و خواهران گرامی و تمام بستگان و منسوبان محترم تسلیت عرض می کنم.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس هم این ضایعه را به خانواده و بازماندگان وی تسلیت می گوید.
منبع:

1399/11/02
23:33:31
0.0 / 5
1293
تگهای خبر: دولت , وزیر امور خارجه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل