زالی:

جایگاه سردار سلیمانی فراتر از تمامی قاب های سیاسی بود

جایگاه سردار سلیمانی فراتر از تمامی قاب های سیاسی بود

به گزارش محفل رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که ترکیب نگاه عطوفانه و پدرانه همراه با شجاعت و تدبیر از حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بی نظیر ساخته بود، اظهار داشت: ایشان فارغ از هر گونه جناح و گروه سیاسی به مردم این مرز و بوم خدمت رسانی می کردند، جایگاه سردار سلیمانی فراتر از تمامی قاب های سیاسی بود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در مراسم نخستین سالگرد ترور سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و پاسداشت ایثار مدافعان حرم و مدافعان سلامت ضمن اشاره به خصوصیت های ممتاز سردار دلها جایگاه ملی و بین المللی ایشان را خاطرنشان کرد.
وی به بعضی از خصائص و خصوصیت های سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره نمود و اضافه کرد: شجاعت، بی باکی، دلاوری و دلیری در تمام ادوار سخت تاریخ انقلاب اسلامی از این سردار بزرگ شخصیتی مثال ساخته است.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران یکی دیگر از خصائص برجسته سردار سلیمانی را نگاه مدبرانه، عمیق و رهبردی ایشان در صحنه های نبرد اجتماعی عنوان نمود و اظهار داشت: حتی دشمنان حاج قاسم هم به هوش و نگاه مدبرانه ایشان که همواره آمیخته با عنصر سلحشوری و شجاعت بود اذعان داشتند.
تواضع، فروتنی و خشوع مثال زدنی از دیگر خصوصیت های برجسته سردار دلها بود که دکتر زالی به آن اشاره نمود و اضافه کرد: بدون شک ایشان یکی از متواضع ترین مسؤلان لشکری و کشوری بودند.
دکتر زالی در ادامه مردم دوستی و توجه به مردم را یکی دیگر از خصوصیت های اخلاقی سردار سلیمانی ذکر کرد و افزود: مجموعه خصوصیات مثبت ایشان را به سردار قلبها تبدیل کرد؛ سرداری که اولویت اول و آخر فعالیتهایش کمک به مردم بود.
وی ضمن یادآوری خصوصیت برجسته اخلاقی مردم مداری از جانب سردار سلیمانی تصریح کرد: در این نگاه مردم محور، افراد فرودست وکم بضاعت جامعه جایگاه ویژه تری داشتند.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران تصریح کرد: محرومیت و فقر زدایی سرلوحه فعالیتهای کاری حاج قاسم بود.
وی با بیان اینکه شخصیت برجسته سردار سلیمانی در ابعاد دیپلماسی کمتر از اندیشه نظامی ایشان نبود، افزود: قلمرو خدمات حاج قاسم مرز و محدوده جغرافیایی نمی شناسد، به شکلی که امروز در هرجای گیتی آزادیخواهی و پشتیبانی از مظلومان با نام ایشان گره خورده است.
دکتر زالی با بیان اینکه اندیشه، سلوک، مسلک اجتماعی و سیاسی و اعتقادات سردار دلها هیچگاه از یادها نخواهد رفت، تصریح کرد: هیچگاه تفکرات و سبک زندگی حاج قاسم بعنوان مسلکی فروزان خاموش نخواهد شد.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران در ادامه ضمن اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی با هدف مهار ویروس کرونا، اظهار نمود: این طرح با نام بزرگ این شهید والامقام با مولفه های نظارت، حمایت و مراقبت در بالاترین سطح کیفی برای ریشه کنی کرونا و عرضه خدمات با کیفیت به مردم در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و پاسداشت ایثار مدافعان حرم و مدافعان سلامت با عنوان «مرد میدان» برگزار گردید. این مراسم در جهت اهمیت حفظ روحیه ایثار و فداکاری در بین اقشار مختلف دانشگاه و بخصوص مدافعان سلامت، به همت بسیج دانشجویی، روابط عمومی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، همزمان با نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و پاسداشت ایثار مدافعان حرم و مدافعان سلامت با عنوان «مرد میدان» با حضور مسؤلان کشوری و لشگری، در تالار امام خمینی(ره) برگزار گردید.
منبع:

1399/10/12
14:30:41
0.0 / 5
1302
تگهای خبر: خدمات , رهبری , طرح , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
محفل