تكذیب كاندیداتوری رضایی برای انتخابات میان دوره ای مجلس

تكذیب كاندیداتوری رضایی برای انتخابات میان دوره ای مجلس

به گزارش محفل معاون سابق قوانین مجلس در پاسخ به سوالی پیرامون شایعه برخی سایتهای خبری در خصوص کاندیداتوری رضایی در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران، اظهار داشت: این شایعه را صد درصد تکذیب می کنم.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، امیدوار رضایی معاون سابق قوانین مجلس در پاسخ به سوالی پیرامون شایعه برخی سایت های خبری در خصوص کاندیداتوری محسن رضایی در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران، اشاره کرد: این شایعه را صد درصد تکذیب می کنم. دکتر محسن رضایی در حال گرفتن نظرات و پیشنهادات کارشناسان، صاحبنظران و نخبگان کشور درباب سیاستهای کلی برنامه هفتم است که بعد از تصویب مجمع تشخیص و مقام معظم رهبری، مبنای اداره کشور در دولت آینده و مجلس خواهد بود و اساساً ایشان ضرورتی برای ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی بیند.
وی افزود: موج تخریبی که از لندن مقابل دکتر رضایی شروع شده، بیان کننده آنست که آنها مطمئن شده اند اگر ایشان نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، چون متخصص اقتصاد است و به مسائل امنیتی و دفاعی نیز مسلط است، با استقبال مردم مواجه می گردد و سکان دولت را به دست می گیرد و اروپا و امریکا را وادار می کند که به تعهدات خود عمل کنند؛ پس فتنه ها و برنامه های بیگانگان را خنثی و آنها را به رفتار مودبانه در مقابل ملت بزرگ ایران وادار خواهدنمود. محسن رضایی اقتصاد ملی ایران را تقویت و تحریمها را خنثی می کند و در چنین شرایطی بدخواهانِ ملت ایران دستخالی و سرافکنده خواهند شد.
منبع:

1399/10/09
23:45:45
5.0 / 5
1253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل