موفقیت در بزرگترین ماراتن علمی با حرف آخر

موفقیت در بزرگترین ماراتن علمی با حرف آخر

محفل: بزرگترین ماراتن علمی كشور كه به ناچار دیر یا زود فضای هر خانه ای را اشغال یا تصاحب می كند ، در زمان باقیمانده تا كنكور ، یعنی حدود 4 ماه دیگر ، داوطلبان این آزمون فضای خاص خود را دارند.


کنکور ، بزرگترین ماراتن علمی کشور که به ناچار دیر یا زود فضای هر خانه ای را اشغال یا تصاحب می کند ، در زمان باقیمانده تا کنکور ، یعنی حدود 4 ماه دیگر ، داوطلبان این آزمون فضای خاص خود را دارند . چیزی که برای یک فرد عادی قابل درک نیست. داوطلبان نیز در این دوره به سه دسته تقسیم می شوند. گروه اول افرادی که مدت ها قبل کار خود را شروع کرده اند و با قدرت ادامه می دهند ، گروه دوم افرادی که مطالعه می کنند اما همچنین می دانند که این سبک مطالعه برای کنکور مناسب نیست و گروه سوم داوطلبانی که قصد دارند از مدت زیادی است اما آنها نتوانسته اند. آنها شروع می کنند یا هنوز این جمله را می گویند "شروع کار خیلی زود است و ما هنوز فرصتی داریم ، انشاالله مدتی بعد 16 ساعت در روز مطالعه کنم" ... همچنین از همین جا قبل از ادامه مقاله شما را به مطالعه روش مطالعه زیست دعوت می کنیم.

اما در همین حال ، موسسات علمی و آموزشی نیز برای آماده سازی داوطلبان برای شرکت در این ماراتن علمی و ارائه امکاناتی به داوطلبان که سهولت سفر در این مسیر را برای داوطلب فراهم می کنند ، در فعالیت های آنها دخیل هستند. در همین حال ، امروز در یک گزارش خبری ، تصمیم گرفتیم به دنیای کنکور و موسسات آموزشی نگاه کنیم. شاید با صرف 5 دقیقه خواندن این متن ، بتوانید تغییر بزرگی در مقصد تحصیل یا عزیزانتان برای کنکور ایجاد کنید. در پایان ، یک خبر ویژه در انتظار کنکوریان است. اما موسسه ای که امروز قرار است با آن ملاقات کنید به سبک کاملاً متفاوتی آموزش می دهد و شاید بارها در رسانه ملی این موضوع را شنیده باشید. موسسه حرف آخر که در سال 1398 با 51رتبه برتر در  کنکور به یکی از پربازده ترین موسسات آموزشی تبدیل شد. همچنین در این موسسه شما از مشاوره و برنامه ریزی هم بهره مند خواهید شد که برای آشنایی کامل توصیه می کنیم به صفحه اسامی مشاوران حرف آخر مراجعه کنید.

تاریخچه موسسه حرف آخر

این موسسه از سال 1390 زیر نظر مهندس عبدالرضا منتظری کار خود را آغاز کرد که اکنون علاوه بر نقش مدیریت ، آموزش ریاضیات این مجموعه را نیز عهده دار است. شاید بتوان گفت داوطلبی که این موسسه را برای آموزش خود انتخاب کند ، ساده ترین و لذت بخش ترین سبک آموزشی را در ایران تجربه خواهد کرد و دلیل این امر ماهیت پویا آموزش است. آموزشی که فقط مبتنی بر شهود و استفاده از الگوها به جای فرمول است و با درگیر شدن نیمکره راست مغز به جای نیمکره چپ آن ، مطالب درس را به ساده ترین و معنی دارترین شکل ممکن به داوطلب منتقل می کند . اما داستان به اینجا ختم نمی شود اما با کمک این مجموعه آموزشی دانش آموز به منبع دیگری احتیاج نخواهد داشت زیرا همه چیز کاملاً در دسترس او خواهد بود.

منبع کامل  به این معناست که تمام مواردی است که برای آموزش یک داوطلب مورد نیاز است ، از جمله کتاب آزمون ، مشاور و برنامه. محتوای آموزشی حرف آخر در قالب فیلم های آموزشی ارائه می شود ، که همچنین یک منبع آموزشی کامل است ویک آزمون است ، زیرا برای هر درس ، تمام آزمون های 10 سال گذشته با روش های تدریس حل می شود حتی روش مطالعه کل دروس از جمله نحوه مطالعه زیست هم آموزش داده شده است. از جمله این درس ها می توان به درس ریاضیات که توسط استاد منتظری تدریس می شود ، اشاره کرد که دیگر یک فرمول و روش پیچیده و گسترده نیست. با استفاده از الگوهای استاد منتظری ، داوطلب تمام مفاهیم را فرا می گیرد و به گفته این استاد ، برای استفاده از این بسته ، داوطلب باید در 4 عمل اصلی ریاضی مهارت داشته باشد. برای مشاهده دروس ریاضی در این موسسه می توانید به صفحه ریاضیات حرف اخر که توسط استاد منتظری تدریس می شود بروید و تمام اطلاعات و فیلم های آموزشی رایگان را مشاهده کنید.

برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر

اما بیایید از بحث خارج شویم و کمی درباره مشاوره توضیح دهیم. پس از تهیه فیلم های آموزشی در این مجموعه ، داوطلب نیز وارد برنامه مشاوره می شود و دیگر از استرس گیجی و عدم برنامه ریزی برخوردار نخواهد بود ، زیرا در برنامه های حرف آخر (برنامه 4 ماهه و برنامه 2 ماهه) در یک دی وی دی آموزشی برای افراد  ، دروس یک به یک نحوه مطالعه ، ارزیابی ، مرور و نمره نه توسط مشاور ، بلکه توسط مدرسان هر موضوعی که سالها دروس خود را تدریس می کنند آموزش داده می شود و بهتر از هر کسی می تواند به آنها کمک کند  سپس داوطلب وارد برنامه ای می شود که تمام نکات برنامه ریزی اصولی و صحیح رعایت می شود و تنها کاری که باید انجام دهد مطالعه و تلاش است.

 از رابطه بین مفاهیم یک درس به یکدیگر و ترتیب مطالعه تا رابطه بین دروس. به عنوان مثال ، در بخش مشکلات PH ، داوطلب باید نحوه کار لگاریتم را بداند. یعنی قبل از ورود به سوالات اسیدی و اساسی ، او موضوع لگاریتم ها را مطالعه کرده است ، که در برنامه جمع آوری تمام این موارد به طور کامل مشاهده شده است و داوطلب  10 بار مطالب را مرور می کند برنامه را تمام کنید. آمادگی کامل در فراخوان کنکور ارائه خواهد شد. چنین تحصیلات جامعی را در ایران مدیون عبدالرضا منتظری و موسسه آموزشی وی هستیم. در اینجا شما را به مطالعه دو مقاله علمی چگونه دین و زندگی را صد بزنیم و مباحث مهم شیمی در کنکور تجربی نظام جدید دعوت می کنیم.

برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه می توانید عبارت "تخفیف ویژه" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

منبع: harfeakharpub.com

1399/10/02
18:10:46
5.0 / 5
1368
تگهای خبر: رپورتاژ , آموزش , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل