با حضور در وزارت امور خارجه؛

سفرای چهار كشور رونوشت استوارنامه خویش را تقدیم ظریف كردند

سفرای چهار كشور رونوشت استوارنامه خویش را تقدیم ظریف كردند

به گزارش محفل سفرای اندونزی، تونس، اوگاندا و مکزیک امروز با حضور در وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خویش را تقدیم وی کردند.


به گزارش محفل به نقل از ایرنا از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، "آزاره دو" سفیر برزیل در ایران روز یکشنبه در انتها مأموریت خود با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و خداحافظی کرد. آزاره دو از بهمن ماه سال ۱۳۹۵ سفیر برزیل در تهران بود.


امروز همینطور "گییرمو آلخاندرو پونته اوردوریکا" سفیر ایالات متحده مکزیک در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان رونوشت استوار نامه خویش را تقدیم کرد.
همچنین "محمد تزیکوبا کیسامبیر" سفیر جدید جمهوری اوگاندا در کشورمان روز یکشنبه در آغاز مأموریت خود در جمهوری اسلامی ایران با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه خویش را تقدیم کرد.


رونی پراستیو یولیانتورو سفیر جمهوری اندونزی هم در کشورمان در دیدار روز یکشنبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوار نامه خویش را تسلیم کرد.


سمیر المنصر سفیر جمهوری تونس در جمهوری اسلامی ایران هم امروز در آغاز مأموریت خود در کشورمان با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خویش را تقدیم کرد.


1399/09/17
09:28:27
5.0 / 5
1280
تگهای خبر: وزیر امور خارجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
محفل