عطریانفر:

دشمن در زمان منطقی مجازات شود

دشمن در زمان منطقی مجازات شود

به گزارش محفل یك عضو شورای مركزی حزب كارگزاران سازندگی اظهار داشت: دشمن باید در زمان منطقی و  تابع سیاست هایی كه رهبر انقلاب اعلام نموده اند، مجازات شود.


محمد عطریانفر در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به ترور شهید فخری زاده، اظهار نمود: باید عناصر و طراحان اصلی و کلیدی اقدامات تروریستی که افرادی را برای ضربه زدن به منافع کشور بسیج می کنند را افشا نماییم.
وی افزود: رهبر انقلاب هم بر مجازات آمران و عاملان این جنایت تاکید نمودند. در حوزه آمران باید در عرصه دیپلماسی اقدام جدی، منتقدانه و طلبکارانه در پیش گرفت و در مجامع جهانی رد پای آمران این اقدام تروریستی را افشا کرده و آنها را به معرفی نماییم. این حداقل کاری است که می توان انجام داد.
این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به اینکه نوعا سیاست کلان ایران مقابله به مثل یعنی ترور شخصیت ها نیست، اظهار داشت: با این وجود کسانی که در حوزه اطلاعاتی، امنیتی و دفاعی تخصص دارند، منافع دشمنان را در منطقه مثل نهادها یا مجتمع های صنعتی را شناسایی کرده تا در زمان مناسب به آنها ضربه بزنند. البته تایید عملیات را هم از رهبر انقلاب بگیرند. این اقدام به معنای ترور اشخاص هم نیست. با این اقدام می توان به دشمن ثابت کرد که ایران می تواند پاسخ آنها را بدهد تا دشمن را از تکرار این عملیات های تروریستی بازداریم. در واقع اقدام ایران می تواند نقش بازدارندگی داشته باشد.

عطریانفر در انتها اظهار نمود: افکار عمومی مطالبه می کند که ایران به دشمن پاسخ داده و منفعل نباشد ازاین رو برای پاسخ به افکار عمومی، دستگاه دیپلماسی باید فعال شود. همینطور دشمن باید در زمان منطقی و تابع سیاست هایی که رهبری اعلام نموده اند، مجازات شود.
منبع:

1399/09/11
13:25:03
5.0 / 5
1241
تگهای خبر: رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان محفل
محفل