بادامچیان:

استكبار از گسترش اسلام به وحشت افتاده است

استكبار از گسترش اسلام به وحشت افتاده است

دبیركل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: پیامبر اعظم (ص) پیام آور صلح، معنویت و عدالت برای جهانیان است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، اسدالله بادامچیان در انتها نشست دبیران حزب موتلفه با تبریک میلاد پیامبر اعظم (ص) تصریح کرد: جهان تشنه صلح، آرامش، معنویت و عدالت و آخر ظلم و زورگویی است و پیامبر اعظم (ص) پیام آور صلح، معنویت و عدالت برای جهانیان است.
وی ادامه داد: خوشنامترین، محبوبترین و نام آورترین نامها در قرن ما محمد (ص) است و به پیروان او هر روز در ۵ قاره جهان افزوده می شود؛ چون که ملت ها می دانند هر آنچه که خدا قرار بود با انسان در بین بگذارد به آخرین فرستاده خود فرموده و او هم در قرآن به رسم امانت با بشریت در میان گذاشته است. مسیر صلح، فلاح و رستگاری از مکتب نبوی می گذرد و امروز انسان های آزاده جهان این حقیقت را به خوبی درک می کنند.
بادامچیان با اشاره به قیام امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی، اظهار داشت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام در قرن ماست، هم او بود که نام پیامبر (ص) را در عصر حاکمیت، الحاد، شرک و کفر بر سر زبانها انداخت و راهی حقیقی برای مبارزه با ستمگران و استکبار جهانی در مقابل دیدگان ملت ها قرار داد.
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) بود که ملت ایران را از شر سلطه آمریکا و حکام مستبد آزاد ساخت و هنوز فریادهای رهایی بخش وی در روز ۱۳ آبان و نطق آتشین وی ضد کاپیتولاسیون در گوش ملت ایران و ملت های جهان شنیده می شود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن تایید رئیس جمهور فرانسه از اهانت به پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: بحران همه جانبه فرانسه، رئیس جمهور بی ادب این کشور را گرفتار سرگردانی و بی تدبیری کرده است و او به جای اتخاذ سیاست های مناسب برای رهایی ملت فرانسه از گردابی که در آن افتاده، خشم ملت ها را ضد فرانسه تحریک کرده و نارضایتی مردم فرانسه را هم افزایش داده است.
وی افزود: گسترش روز افزون اسلام ناب محمدی در پنج قاره جهان باعث ترس و وحشت استکبار جهانی شده است؛ اطلاعات رسیده حاکیست جوانان فرانسوی بیشترین رویکرد را به اسلام دارند و اخیراً در نظرسنجی که شده بیشتر از ۷۰ درصد آنها اسلام هراسی را یک توهم می دانند.
بادامچیان با اشاره به طرح دو پرسش کلیدی رهبر انقلاب از جوانان فرانسوی اظهار داشت: رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسوی فرمودند: «از رئیس جمهورتان بپرسید چرا اهانت به پیامبر آزاد است اما تردید در هلوکاست جرم است؟» پاسخ به این ۲ پرسش مثل روز روشن است اما بعید است که آقای مکرون این پاسخ روشن را درک کند؛ او حتی نمی تواند بفهمد که اهانت او به پیامبر اسلام (ص) به بهانه آزادی بیان، توهین به شعور ملتی است که او را برگزیده اند و اهانت او به مقدسات ملت ها را اقدام بسیار زشت و صدمه آور برای فرانسه می دانند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مناسبت های ۱۳ آبان و بخصوص روز مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: آن روز که امام(ره) پرچم مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی را یک تنه به دوش کشید، هیچ کس فکر نمی کرد که آمریکا امروز تا این حد به دره فروپاشی و افول سقوط کند؛ امروز آمریکا ضعیف تر و منفورتر از هر زمانی است.
بادامچیان افزود: تمام پیشبینی علمای سیاست و استراتژیست های جهان حکایت از آن دارد که با سقوط ارزش ها در آمریکا سقوط تمدن غرب و ارزش های مدرنیسم غربی بیشتر از هر زمان احساس می شود.
وی ادامه داد: امروز مردم آمریکا از وحشت یک جنگ داخلی برای ذخیره کردن سلاح و آذوقه هجوم آورده اند، چون که در انتخابات ریاست جمهوری مجبورند بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند.
بادامچیان در ادامه یاد و خاطره یاران صادق امام خمینی(ره) که به فریاد امام ضد کاپیتولاسیون آمریکا در نفی شاه لبیک گفتند و با نثار خون پاکشان کاپیتولاسیون را به شکست کشاند و سالها زندان را تحمل کردند گرامی داشت و اظهار داشت: فریاد بلند امام با لبیک شهید بخارایی و شهید امانی در بیدادگاه شاه ضد کاپیتولاسیون آمریکا هنوز طنین افکن است و در آمریکا هم این فریاد بلند است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتوگو در پاسخ به پرسشی در مورد نظر رهبری در نفی هتک حرمت رئیس جمهور و سایر مسئولین اظهار داشت: برخی متاسفانه به جای روشنگری و نقد مشفقانه با تکیه به خود حق پنداری حرف هایی می زنند که نتیجه اش بی ثباتی سیاسی در کشور و بر هم خوردن آرامش مردم است، این رویکرد به آمریکا کمک می نماید که نقشه های فتنه انگیز خویش را در منطقه و ایران دنبال کند.
بادامچیان افزود: آمریکا به دنبال بی ثبات سازی دولت در ایران و کشورهای خط مقدم مقاومت است؛ آمریکایی ها تابستان داغی را در ایران پیشبینی و تدارک کرده بودند که سردی آن به پاییز کشیده شد و عملاً هم دیدند سواد رسانه ای مردم بالاست و اعتنایی به این تحرکات و تحریکات نمی کنند.
وی خاطرنشان کرد: دولت باید با مدیریت صحیح و اتخاذ تصمیمات قاطع و اقناع افکار عمومی تا آخر دوره به کار خود ادامه دهد.
وی تصریح کرد: رهبری هیچگاه نقد مشفقانه را تخطئه نکردند و آنرا لازمه اصلاح امور دانستند، اما هتاکی و فحاشی را نمی گردد از هر دو سوی رقابت ها نقد شمرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز وفات مرحوم حبیب الله عسگراولادی، نقش وی را در جامعه سیاسی ایران وحدت آفرین دانست و اظهار داشت: مرحوم عسگر اولادی پرچمدار نقد مشفقانه و گفتوگوی مصلحانه در میان جریان ها بود و در تثبیت وحدت و همگرایی اصولگرایان و هم وحدت ملی گام های بلندی برداشت.
بادامچیان اظهار داشت: دشمن اصلی ما در داخل و خارج، استکبار آمریکا و رژیم صهیونیستی است و رقابت بین احزاب و گروه ها باید بر مبنای قواعد اخلاق سیاسی و سیاست ورزی دینی، چرخ جمهوریت نظام را بچرخاند و نتیجه ی چرخیدن کارآمدی نظام باشد.
وی افزود: رقابت سیاسی نباید درگیری و چنگ زدن به صورت یکدیگر باشد که در این صورت به خود گروه ها و جریان های درگیر بیشتر از همه صدمه می زند و ملت را هم خسته می کند.
وی تصریح کرد: رقابت بین احزاب و تشکل ها و شخصیت های سیاسی باید بر مبنای سابقوا فی الخیرات باشد و تنازع پدید نیاورد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه در مورد طرح ایران برای حل مناقشه قره باغ اظهار داشت: طرح روسیه برای آتش بس و حل مناقشه قره باغ موثر واقع نشد و امیدواریم طرح ایران روزنه امیدی برای بیرون آمدن از بحران درگیری بین دو کشور همسایه باشد و هر چه زودتر این بحران آخر یابد.
بادامچیان در مورد انتخابات آمریکا هم تصریح کرد: انتخابات در آمریکا انتخاب بین بد و بدتر است مناظرات تولید نفرت ملی کرده است و طرفداران هر یک از دو نامزد را در مقابل هم قرار داده است.
وی ادامه داد: پیشبینی برخی ناظران سیاسی در آمریکا بروز یک جنگ داخلی است که اگر هم بعد از انتخابات مهار شود ولی درگیری ها در درون جامعه سیاسی آمریکا و در درون حاکمان این کشور ادامه خواهد یافت.
او در آخر اظهار داشت: ملت آمریکا بیشتر از هر چیز در فکر راه نجاتی برای رهایی از نظام حکومتی و حاکمان فعلی آمریکا هستند و این آینده سیاسی آمریکا را گرفتار بحران های جدید خواهد نمود.1399/08/12
18:16:09
5.0 / 5
1664
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
محفل