انتشار اولین تصویر از محمود موسوی مجد، جاسوس محكوم به اعدام

انتشار اولین تصویر از محمود موسوی مجد، جاسوس محكوم به اعدام

به گزارش محفل برای نخستین بار تصویر محمود موسوی مجد فرزند سیدكاظم، جاسوس سرویسهای جاسوسی سیا و موساد كه با حكم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محكوم شده است، منتشر گردید.


به گزارش محفل به نقل از میزان، سه شنبه هفته جاری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در بخشی از نشست خبری خود، اعلام نمود به تازگی فردی به نام سید محمود موسوی مجد فرزند سیدکاظم که هم به سرویس موساد و هم به سرویس سیا وصل شده بود و در قبال دریافت دلارهای آمریکایی، در حوزه های مختلف امنیتی اطلاعاتی را جمع آوری و در اختیار سرویس بیگانه قرار داده بود. یکی از اتهامات این فرد اعلام محل تردد و اسکان سردار شهید سلیمانی و برخی فرماندهان نظامی در ادوار مختلف به سرویسهای جاسوسی سیا و موساد بود که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شد.

همینطور مرکز رسانه قوه قضاییه هم در تشریح بخشی از پرونده قضایی وی زمان بازداشت جاسوس یاد شده را هجدهم مهرماه ۹۷ اعلام نمود که از آغاز بازداشت تابحال آزاد نشده است.

بنابر اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، تمام مراحل قضایی پرونده جاسوس سیا و موساد مدت ها پیش از شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام شده است پرونده وی ارتباطی با اقدام تروریستی دولت امریکا در به شهادت رساندن فرمانده سپاه قدس ندارد.

بر طبق این گزارش بعد از بازداشت موسوی مجد در تاریخ ۱۸ مهرماه ۹۷، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به اتهامات انتسابی وی رسیدگی و در تاریخ ۳ شهریور ۹۸ حکم اعدام وی را صادر می کند که با اشکال و ایراد دیوان عالی کشور حکم باردیگر به محکمه برگشته و دادگاه بار دیگر در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ و بررسی دوباره پرونده حکم اعدام وی را تایید و باردیگر پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال می کند و الان این حکم در دیوان عالی کشور هم تایید شده است.
اما از روزهای گذشته و بعد از انتشار این اخبار، گمانه زنی های زیادی درباره این جاسوس محکوم به اعدام در بین رسانه ها و در مجازی صورت گرفت، به صورتی که تصاویر مختلف اشتباهی و جعلی هم منتسب به این فرد هم منتشر گردید.
در یکی از شایعات منتشره از جانب یکی از رسانه های ال سعود موسوی مجد فردی در رابطه با یکی از اماکن مقدسه معرفی شده است

این در شرایطی است که جاسوس سرویسهای جاسوسی سیا و موساد، هیچ ارتباطی با اماکن مقدسه نداشته است.

تصویر محمود موسوی مجد فرزند سیدکاظم، جاسوس سرویسهای جاسوسی سیا و موساد که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شده است، برای نخستین بار منتشر می شود.1399/03/22
20:24:59
5.0 / 5
2467
تگهای خبر: اتهام , بازداشت , پرونده , حكم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان محفل
محفل