محمودزاده:

چالش رئیس جمهور بعدی گرانی و كاهش ارزش پول ملی است

چالش رئیس جمهور بعدی گرانی و كاهش ارزش پول ملی است

به گزارش محفل نایب رییس كمیسیون كشاورزی مجلس اظهار داشت: یكی از مهم ترین مشكلات جامعه ما اشتغال، گرانی و عدم ثبات بازار و كاهش ارزش پول ملی است. كسی كه می خواهد نامزد باشد با این چالش ها رو به رو است.


جلال محمودزاده در گفتگو با ایسنا در مورد چالش های رئیس جمهور آینده ایران اظهار داشت: یکی از مهم ترین مشکلات جامعه ما اشتغال، گرانی و عدم ثبات بازار و کاهش ارزش پول ملی است. کسی که می خواهد نامزد باشد با این چالش ها رو به رو است. رئیس جمهور آینده ایران با مسائل و هزینه کردهای عمرانی است.
نایب رییس کمیسیون کشاورزی با انتقاد از هزینه کردهای کشور اظهار نمود: ما در این ۸ سال درآمد خاصی نداشتیم. دولت آینده با چالش جدی برای تأمین اعتبار به خصوص اعتبارات عمرانی مواجه می باشد. دولت آینده باید قرض های مختلف قبلی را جبران کند.
نماینده مردم مهاباد در مجلس اظهار داشت: دولت آینده با مساله نفت هم مواجهه است. نباید کشور را با پول نفت اداره کند. از سوی دیگر تورم و گرانی شدید مصارف مردم باید کنترل شود. دولت آینده باید بتواند کنترل بازار را به دست بگیرد.
محمودزاده با اشاره به اینکه «باید برای مشارکت در انتخابات به مردم امید بدهیم» اظهار داشت: دولت های گذشته شعارهای غیرقابل تحقق دادند. این مساله مهمی است که مردم چگونه شعارها را محک می زنند. به نظرم مردم باید به گذشته افراد دقت کنند. همه مسؤلان در گذشته سوابقی داشتند. مردم باید صلاحیت نامزدها را از این طریق تشخیص دهند. برنامه هایی که هر نامزد عرضه می کند در انتخاب او اهمیت دارد. مردم به گذشته افراد دقت می کنند.

منبع:

1399/07/16
14:14:15
5.0 / 5
1556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
محفل