حضور سخنگوی دولت در مزایده خیریه مدال های آسیایی قهرمانان وزنه بردارای

حضور سخنگوی دولت در مزایده خیریه مدال های آسیایی قهرمانان وزنه بردارای

محفل: علی ربیعی در مراسم مزایده خیریه مدال های آسیایی قهرمانان وزنه بردارای شركت كرد.


به گزارش محفل به نقل از علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در مراسم مزایده خیریه مدال های آسیایی قهرمانان وزنه بردارای، خانم الهام حسینی و آقایان محسن بیرانوند و بهداد سلیمی با اهدای نذر مالی شرکت کرد.
سخنگوی دولت اظهار داشت: از جانب هیات دولت از اقدام نیکوی جامعه ورزش تشکر می کنم و مزایده سه مدال باارزش قابل تقدیر است. هیچ نسلی بدون قهرمان و الگو زندگی نکرده و قهرمانان الگوی رفتار ما بودند. در دوران گذشته با حرکات بزرگانی مانند «محمد نصیری» بزرگ شدیم و در ادامه قهرمانان زیادی آمدند.
وی اظهار داشت: بین قهرمان و ستاره تفاوت وجود دارد، سلبریتی ها ارزش خود دارند اما قهرمانان ما از جنس دیگر هستند. هیچ دوره ای مثل امروز، مردم نیاز به همراهی ندارند. رهبر معظم انقلاب بر حسب نیاز واقعی جامعه کمک مومنانه را طرح کردند و امروز به یک پویش بزرگ تبدیل گشته، پویشی که سنت دینی ما بود و الان ترویج خیر جمعی تبدیل گشته است.
ربیعی با اعلان اینکه مسیر ورزشکاران امروز درست است، اشاره کرد: تحریم، زندگی را سخت کرده و دولت مانند شما ورزشکاران در حال کوشش برای مهار وزنه سخت مشکلات است و باید راهگشایی لازم را انجام دهیم. به نمایندگی از دولت از آقایان بهداد سلیمی، محسن بیرانوند و همین طور خانم سیده الهام حسینی تقدیر می کنم.
منبع:

1399/06/23
22:03:10
5.0 / 5
1800
تگهای خبر: دولت , طرح , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
محفل