عملكرد هشت سال گذشته وزارت كشور مستند سازی می شود

عملكرد هشت سال گذشته وزارت كشور مستند سازی می شود

محفل: نشست كمیته تدوین گزارش عملكرد و مستندسازی اقدامات ۸ ساله وزارت كشور برگزار گردید


به گزارش محفل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، نشست کمیته تدوین گزارش عملکرد و مستند سازی اقدامات ۸ ساله وزارت کشور در دولت تدبیر و امید به ریاست طالبی رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و رئیس کمیته مذکور برگزار گردید.
طالبی در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم نظم و تعهد، بعنوان دو مولفه اساسی در تهیه گزارش عملکرد وزرات کشور که ماحصل تلاش ده ها هزار نفر ساعت کارشناس و مدیر در سطوح ملی استانی و شهرستانی است، اظهار داشت: ارسال بموقع گزارشات و دقت در کیفیت آن مورد انتظار این کمیته است.
وی با ذکر این نکته که آخر شهریور ماه آخرین فرصت ارسال گزارش اولیه عملکرد واحدها است، خاطرنشان کرد: درمورد گزارش عملکرد وزارت کشور در بخش «صوتی وتصویری» تصمیمات لازم با همکاری سازمان امور اجتماعی و روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور اتخاذ شده است و پیگیری های مربوطه درحال انجام است.
طالبی همینطور اظهار نمود: گزارش نهایی باید علاوه بر وظایف ذاتی، منطبق بر برنامه های ابلاغی ریاست جمهوری، اهداف و برنامه های وزیر کشور و سایر اسناد بالا دستی باشد که در نهایت در کمیته تدوین به مسئولیت این مرکز و با حضور مشاورین ذیربط نهایی خواهد شد.
او در آخر خاطرنشان کرد: انشاءالله گزارش های عملکرد استانداریها هم در قالب و زمان بندی تعیین شده توسط استانداریها تدوین و درایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سالجاری، رونمایی خواهد شدمنبع:

1399/06/23
21:36:20
5.0 / 5
1752
تگهای خبر: ابلاغ , پیگیری , دولت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
محفل