آیت الله خاتمی:

نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی آزمون حساسیت جهان اسلام است

نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی آزمون حساسیت جهان اسلام است

به گزارش محفل سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری، علنی كردن روابط با رژیم صهیونیستی را آزمونی برای سنجش حساسیت و واكنش جهان اسلام دانست و اظهار داشت:  اگر نرمال سازی با واكنش قاطع و انقلابی جهان اسلام مواجه شود، آنهایی كه در صف این عادی سازی هستند عقب نشینی خواهند كرد.


آیت الله سید احمد خاتمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره نرمال سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی، گفت: جمهوری اسلامی از مدت ها پیش از روابط پنهانی کشورهای مرتجع عرب با رژیم صهیونیستی باخبر بوده است. کما این که همین روابط را امروز عربستان، بحرین و برخی کشورهای عربی با این رژیم اشغالگر دارند اما اماراتی ها این روابط پنهانی را علنی کردند.
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان، علنی کردن روابط با رژیم صهیونیستی را آزمونی برای سنجش حساسیت و واکنش جهان اسلام برابر این پدیده دانست و اشاره کرد: اگر نرمال سازی با واکنش قاطع و انقلابی جهان اسلام مواجه شود، آنهایی که در صف این نرمال سازی هستند عقب نشینی خواهند کرد و اگر هزینه بایسته ای برای آنها نداشته باشد به صف عادی کنندگان روابط خواهند پیوست.
آیت الله خاتمی اشاره کرد: دولت امارات با نرمال سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس، هم به اسلام و جهان عرب و هم در حق آرمان مردم مظلوم فلسطین خیانت بزرگی کرده است و اساسا این خیانت در حافظه تاریخ باقی منطقه خواهد ماند و آنها دیر یا زود پشیمان خواهند شد.
امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: دولت امارات باید تا دیر نشده نصیحت رهبر انقلاب اسلامی را جدی بگیرد و از این تصمیم برگردد و رژیم صهیونیستی غاصب را همچنان دشمن بداند.
وی اشاره کرد: ترامپ به خیال خام خودش با اقدامات این چنینی به دنبال کسب امتیازاتی برای انتخابات پیش رو است تا از آن در تبلیغات انتخاباتی استفاده نماید ولیکن تبعات این توطئه به یاری خداوند به خودشان باز خواهد گشت چونکه حکومت جعلی صهیونیست نمی تواند دوام پیدا کند.منبع:

1399/06/22
12:48:13
5.0 / 5
1624
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
محفل