سخنگوی ستاد انتخابات كشور :

انتخابات با اولویت رعایت پروتكل های بهداشتی در حال برگزاری است

انتخابات با اولویت رعایت پروتكل های بهداشتی در حال برگزاری است

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات كشور با اشاره به آخرین وضعیت انتخابات در ۱۰ حوزه انتخابیه مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی كشور اظهار داشت: كار دریافت رای از ساعت ۸ بامداد امروز در ده حوزه انتخابیه در ۸ استان شروع شده است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید اسماعیل موسوی در ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: درحوزه های انتخابیه استان اصفهان، سمیرم و لنجان، در استان البرز کرج، اشتهارد و فردیس؛ در استان ایلام، دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره؛ در استان خوزستان، اهواز، باوی، حمیدیه و کارون دراستان زنجان، زنجان و طارم؛ در استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار؛ در استان کرمانشاه، کرمانشاه، اسلام آباد غرب و دالاهو؛ و در استان گلستان کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.
دبیر ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: هم اکنون همکاران ما در بیشتر از ۳۴۰۰ شعبه از آغاز بامداد مستقر شده اند. وی افزود: ستاد انتخابات کشور به صورت لحظه ای کل فرآیند انتخابات را در حوزه های انتخابیه رصد می کند.
موسوی با اشاره به اینکه تمام دغدغه همکاران ما در سرتاسر کشور رعایت پروتکل های بهداشتی در شعبه های دریافت رای گیری است، اظهار داشت: کار از لحاظ پروتکل های بهداشتی کاملا رعایت می شود و در این خصوص جای هیچ نگرانی نیست.
او همینطور افزود: سفارش کردیم مردم هم با رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و خودکار شخصی در انتخابات شرکت نمایند تا شاهد انتخابات سالم و باشکوه باشیم.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد چگونگی دریافت رای هم اظهار داشت: کسانی که در مرحله اول اسفند ماه سال قبل در همین حوزه های انتخابیه شرکت کرده اند در این مرحله هم در همان حوزه انتخابیه می توانند رجوع و کار رای دهی به نامزد مورد نظرشان را انجام دهند. وی اظهار داشت: گروم دوم کسانی هستند که در مرحله اول رای نداده اند که در این مرحله می توانند در حوزه انتخابیه مورد نظر رجوع و رای دهند.
وی افزود: متولدین ۲۱ شهریور ۱۳۸۱ و پیش از آن حق رای دهی دارند. موسوی اظهار داشت: عوامل اجرایی ما از نماینده فرماندار، اعضای شعبه و بازرسین وزارت کشور، ناظران شورای نگهبان همه در شعبه مستقر هستند که فرآیند رای دهی به درستی صورت گیرد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در بخش دیگری از صحبت هایش خاطرنشان کرد: استعلام به صورت الکترونیکی است و بلافاصله پاسخ لازم دریافت می شود و اجازه رای دادن به افراد واجد شرایط داده می شود.
موسوی با اظهار اینکه به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی اثر انگشت حذف شده است؛ اظهار داشت: انتظار داریم تا ۶ پس از ظهر رای گیری را طبق قانون ادامه دهیم و بلافاصله پس از آخر زمان انتخابات، کار شمارش آراء شروع می شود.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه پس از شمارش نهایی آراء؛ نتایج از جانب ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد؛ اظهار داشت: تلاش می نماییم نتایج را در اسرع وقت به اطلاع مردم ایران می رسانیم.1399/06/21
17:59:35
5.0 / 5
1948
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
محفل