پاسخ كولیوند به تذكر اردشیر مطهری

پاسخ كولیوند به تذكر اردشیر مطهری

محفل: به دنبال ادعای اردشیر مطهری مبنی براینكه معاون پارلمانی وزارت كشور كارچاق كن وزیر كشور است جوابیه كولیوند معاون پارلمانی وزیر كشور در صحن علنی مجلس توسط یك عضو هیات رییسه قرائت شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، این جوابیه در جلسه علنی امروز مجلس توسط روح الله متفکر آزاد قرائت شد:

«هیات رییسه محترم مجلس
با سلام
نظر به انتساب مطالب خلاف واقع و نادرست به وزارت کشور، به خصوص وزیر و اینجانب در جلسه علنی روز چهارشنیه ۹۹/۶/۱۹ به استحضار می رساند،
انتساب کلمه کارچاق کن در صحن علنی مجلس به معاون پارلمانی وزیر کشور امر ناروا، ناپسند و دور از شأن نمایندگی است، انتظار است هیات رییسه مجلس نسبت به این تهمت ناروا موضع خودرا در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به ایشان اعلام نماید.
استیضاح حق نمایندگان مجلس است و در پروسه خود مورد احترام است، مشارالیه هم در مجلس و هم در شبکه پنج سیما به این مساله پرداختند که وزارت کشور وامدار هیچ مقام و هیچ جایگاهی نمی باشد.
لذی ضمن اعتراض شدید به اظهارات آقای اردشیر مطهری اعلام می گردد مشارالیه هرگونه سند و مدارکی دال بر اظهارات خود دارند در اختیار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار دهند. مضاف بر اینکه اینجانب بعنوان قائم مقام وزیر در امور مجلس این حق را برای خود محفوظ می دانم که احقاق حق از مراجع ذیربط بنمایم.
محمد جواد کولیوند
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس»1399/06/19
23:24:44
5.0 / 5
1795
تگهای خبر: مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
محفل