محمودزاده:

نیرویی در انتخابات پیروز می شود كه امید را در دل مردم زنده كند

نیرویی در انتخابات پیروز می شود كه امید را در دل مردم زنده كند

به گزارش محفل رئیس فراكسیون اهل سنت مجلس اظهار داشت: آن جریان سیاسی پیروز خواهد شد كه بتواند به مردم امید واقعی بدهد. مردم فرق شعار و برنامه واقعی را می فهمند.


جلال محمودزاده در گفت و گو با ایسنا درمورد انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری اظهار داشت: سیاست، اقتصاد و فرهنگ ما وضعیت خوبی ندارد. فشارهای اقتصادی بر دوش مردم سنگینی می کند و اشتغال با چالش روبرو شده است.
نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست مجلس در پاسخ به این پرسش که چالش انتخابات ۱۴۰۰ چه خواهد بود، اظهار داشت: وضعیت امروز ما به چالش انتخابات ۱۴۰۰ ربط دارد. همه ناامیدی های مردم به روند انتخابات تأثیر می گذارد. به همین خاطر شعارهای جدید و برنامه های جدید احتمال موفقیت بیشتری خواهند داشت.
نمایند مردم مهاباد در مجلس اضافه کرد: نامزدها باید بتوانند برنامه عملی برای کشور ارائه نمایند به خصوص در زمینه روابط بین الملل باید برنامه ای دقیق ارائه نمایند چون که در گذشته تجربه ای مانند برجام را داشته ایم. مردم به درجه ای رسیده اند که تفاوت شعار با برنامه واقعی را درک می کنند.
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس با اشاره به اینکه «اصولگرایان با شعارهای اقتصادی جدی در انتخابات ظاهر خواهند شد» اظهار نمود: باید تکرار کنم که اگر این شعارها امید را در دل مردم زنده نکند با مشکلاتی در مشارکت مردم مواجه خواهیم شد که بیماری کرونا هم مزید بر علت این ماجرا می شود.
محمودزاده در ادامه درمورد مشارکت مردم ایران در سنوات گذشته اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه حضور داشتند حتی در مقطعی مثل جنگ تحمیلی که زیر بمباران بودند به پای صندوق رای می رفتند اما چالش های روزگار ما را نمی توان انکار کرد.
محمد زاده در انتهای سخنان خود درباره احتمال تأثیر انتخابات آمریکا بر انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: ما نمی توانیم به هیچ یک از احزاب آمریکا امید داشته باشیم سیاست کلان دموکراتها و جمهوری خواهان در آمریکا نسبت به ایران حدودا یکسان است، شاید آقای ترامپ در دروان خود تندروی هایی داشته باشد اما در کل تفاوت چندانی با عملکرد بقیه احزاب آمریکا ندارد. به نظرم انتخابات آمریکا در مناسبات انتخاباتی ما تأثیرگذار نخواهد بود.
منبع:

1399/06/15
15:21:10
5.0 / 5
2042
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل