مدیركل سیاسی وزارت كشور:

آرامش سیاسی بر جامعه حاکم است

آرامش سیاسی بر جامعه حاکم است

به گزارش محفل، همدان مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور اعلام نمود: خصوصیت مشخص دولت تقوای سیاسی است و درگیر مسائل حاشیه ای نمی شود ازاین رو آرامش سیاسی بر جامعه حاکم است.


عبدالله مرادی یکشنبه، ۱۵ بهمن در همایش توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار حوزه های انتخابیه استان همدان، با تاکید بر این که جمهوریت و اسلامیت ما با انتخابات و رای مردم گره خورده است و با مفهوم تعیین حق سرنوشت مواجه هستیم، اظهار نمود: همه ما برای ساختن آینده حق داریم و باید این حق را با رای دادن محقق نماییم.
وی ضمن اشاره به این که امروز مسأله تعیین سرنوشت مهم ترین نقطه تمرکز دشمنان بوده و تلاش می کنند ملت ایران را از حق خود در تعیین سرنوشت محروم کنند، مطرح کرد: هیچگاه و در هیچ شرایطی برگزاری انتخابات به تعویق نیفتاده و جمهوری اسلامی همواره در این عرصه سربلند بوده است چونکه برگزارکننده خود مردم هستند.
مرادی مردم را مجریان واقعی انتخابات دانست و اضافه کرد: همه عوامل بعنوان معتمدان مردمی و به اعتبار مردم انتخاب می شوند و در روز رای گیری همه متصدیان صندوق از مردم هستند.
وی با اشاره به اینکه در استان همدان انتخابات الکترونیک در حوزه ملایر به صورت پایلوت برگزار می شود، تصریح کرد: نمایندگان فرماندار محور اصلی فعالیت شعبه هستند و بررسی تمامی مسائل در ارتباط با محل شعبه بر عهده نماینده فرماندار است. ازاین رو باید بر امنیت و سلامت درون و بیرون شعبه مراقبت کرد.
مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه امیدواریم فرایند انتخابات مجلس شورای اسلامی با سربلندی برگزار شود، اضافه کرد: تاثیر این انتخابات تنها به مسائل داخلی معطوف نمی گردد، بلکه در زمینه منطقه ای و بین المللی مؤثر است.
وی ضمن اشاره به این که انتخابات خوب، پرشور و آگاهانه کمک می نماید مشکلات و چالش های کشور با یک مجلس قوی برطرف شود، خاطرنشان کرد: مجلس قوانینی به تصویب رسانده که کشور را از مشکلات عبور داده در ضمن در حل مسأله و پاسخ به مطالبات مردم بسیار مؤثر بوده است.
مرادی در ادامه خاطرنشان کرد: خصوصیت مشخص دولت تقوای سیاسی است و درگیر مسائل حاشیه ای نمی شود ازاین رو آرامش سیاسی بر جامعه حاکم است. در ضمن این دولت باور به میدان باز سیاسی برای حضور همه علایق را دارد.
وی خصوصیت های دیگر دولت را تمرکز جدی بر کار و خدمت رسانی به مردم و همینطور دوری از رفتارهای جناحی و سیاسی عنوان نمود و اظهار داشت: شاخصه دیگر، تمرکز دولت بر رفع ناترازی ها در زیرساخت های مختلف است چونکه این دولت در حالی روی کار آمد میانگین رشد اقتصادی در طول ۱۰ سال صفر بود و اینک مثبت شده و به سه درصد و شش درصد رسیده است.
مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور با بیان این که در این دولت ۷۵۰۰ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته و پروژه های ناتمام گوناگونی به اتمام رسیده است، اظهار نمود: برای دولت بهره مندی از پروژه ها مهم می باشد و اهمیت ندارد به نام چه کسی تمام می شود. این دولت به دنبال اجرای مر قانون است و هیچ سوءگیری سیاسی ندارد و متعهد به رای و نظر مردم است و خواستار همان چیزی است که مردم در صندوق رای می اندازند.
حسن رضانیا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان هم با اشاره به اینکه آینده این ملت و کشور امیدبخش است، اظهار داشت: امروز دشمن می خواهد مردم و جمهوریت را از نظام جدا کند و ما به میدان آمدیم تا کمر دشمن در ۱۱ اسفند بشکند چونکه مقام معظم رهبری انتخابات را جهاد می دانند.
فرماندار همدان هم با تاکید بر استقبال و تکریم رای دهندگان توسط نماینده فرماندار و اعضای شعبه به بهترین شکل ممکن اظهار داشت: نماینده فرماندار و بخشداری در آغاز رای گیری دقت کنند در اطراف صندوق رای تبلیغات نمایندگان نصب نشده باشد.
مسلم مخفی با اشاره به اینکه نماینده فرماندار در اجرای قانون قاطعانه با نمایندگان کاندیداها برخورد داشته باشد، مطرح کرد: توجه به سن رای دهندگان خیلی مهم است به طوریکه متولدین ۱۱ اسفند ۱۳۸۴ به قبل می توانند رای دهند.
وی تاکید کرد: هیچ صندوقی بدون حضور نماینده هیأت نظارت باز و پلمب نمی شود و صندوق دریافت رای نباید از محل شعبه بیرون برود در ضمن نماینده فرماندار و سایر اعضای شعبه حق خروج از شعبه را ندارند.
مخفی مطرح کرد: اشراف کامل عوامل شعبه بخصوص نماینده فرماندار بر قوانین، سبب اطمینان خاطر دادن به همه مردم از سلامت انتخابات خواهد شد.
منبع:

1402/11/15
23:22:32
5.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل