رهامی:

شرایط موجود حاصل مدیریت اصولگرایان و اصلاح طلبان است

شرایط موجود حاصل مدیریت اصولگرایان و اصلاح طلبان است

یك فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت: فردی كه نگاه ملی دارد و صاحب ایده و فكر جدید باشد، در انتخابات۱۴۰۰ زمینه رای بیشتری نسبت به چهره های شناخته شده اصولگرا یا اصلاح طلب دارد.


حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مردم منتظر راهکارهای عملی و اجرایی برای حل مشکلات کشور از جانب نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰هستند، اظهار نمود: هم اکنون عمده مردم درگیر مشکلات اقتصادی بوده و شدیداً در مضیقه هستند.
وی افزود: شعار رونق اقتصادی در چهل سال قبل آنطور که باید محقق نشد. مهاجرت به شهرهای بزرگ و ایجاد حاشیه نشینی نشانه ای است از اینکه امکانات و اشتغال به اندازه کافی در شهرهای کوچک به وجود نیامده است. بنابراین مردم دنبال کسانی هستند که هم تجربه مدیریتی موفق و کافی دارند و هم برنامه عملیاتی برای حل مشکلات داشته باشند.
این فعال سیاسی با اشاره به اینکه کسی در انتخابات۱۴۰۰ موفق می شود که توانایی بهبود روابط خارجی را داشته باشد، خاطرنشان کرد: کشورهایی مثل کره جنوبی، ویتنام و ژاپن بدون تصحیح روابط بین المللی خود نمی توانستند موفق شوند. رئیس جمهور بعدی باید نگاه جهانی داشته و دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی و ایرانی ها خارج از کشور باشد. رئیس جمهور نباید فقط نگاه به داخل داشته باشد.
رهامی با اشاره به اینکه رئیس جمهور بعدی نباید نگاه ایدئولوژیک به مسایل داخلی و خارجی داشته باشد، اظهار داشت: برای مدیریت کشور نباید نگاه جناحی وجود داشته باشد. از همه ظرفیت و توان انسانی کشور همچون زنان و اهل سنت استفاده گردد. نداشتن نگاه ایدئولوژیک به این معنا نیست که اصول انقلاب را قبول نداشته باشد بلکه بدین معنا است که برای حل مشکلات کشور و بهبود کیفیت زندگی مردم از همه توان انسانی کشور استفاده نماید. چنین فردی باید دنبال توسعه عدالت اجتماعی و توزیع مناسب امکانات کشور باشد و همان نگاهی که به تهران دارد را به کردستان و سیستان هم داشته باشد تا مشکل بی عدالتی در توزیع امکانات کشور حل شود.
این فعال سیاسی تصریح کرد: اگر فردی با چنین مشخصاتی به میدان انتخابات بیاید یعنی نگاه ملی داشته باشد و صاحب ایده و فکر جدید باشند، زمینه رای بیشتری نسبت به چهره های شناخته شده اصولگرا یا اصلاح طلب دارد به هر حال شرایط موجود کشور حاصل مدیریت اصولگرا یان و اصلاح طلبان است.
منبع:

1399/05/31
12:02:26
5.0 / 5
1719
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
محفل