محتوای قرآنی پویانمایی (کتیبه) در کارگروه مضامین بررسی گردید

محتوای قرآنی پویانمایی (کتیبه) در کارگروه مضامین بررسی گردید

محفل: به گزارش محفل، بیست و یکمین جلسه کارگروه مضامین و گزاره های تبلیغی و ترویجی قرآنی، در دبیرخانه کمیسیون تبلیغی و ترویجی قرآنی برگزار گردید.به گزارش محفل به نقل از مهر، بیست و یکمین جلسه کارگروه مضامین و گزاره های تبلیغی و ترویجی قرآنی، روز سه شنبه مورخ ۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در دبیرخانه کمیسیون تبلیغی و ترویجی قرآنی برگزار. شد.
در این جلسه بعد از بحث و بررسی پیرامون بخش های مختلف فیلم نامه پویا نمایی (کتیبه)، محتوای قرآنی و آیات در رابطه با داستان احصا و به منظور درج در سکانس های مختلف فیلم نامه یاد شده به تیم نویسندگان اعلام گردید.
در ادامه این جلسه به بررسی ایده ها و داستان های پیشنهادی تولید فیلم کوتاه ویژه حفظ قرآن کریم با حضور کارگردان و سرپرست تیم نویسندگان این طرح پرداخته شد و بعد از بررسی تولید آثاری که در جلسات قبلی کارگروه به تصویب رسیده بود، در نهایت ۳ طرح داستانی جهت تولید به تأیید رسید.
در ضمن این جلسه با حضور حسین سلیمانی مدیر کل کمیسیون توسعه فعالیتهای تبلیغی ترویجی قرآنی، محمد مهدی بحرالعلوم؛ صاحب نظر محترم و مسئول دبیرخانه شورای ارزشیابی حافظان قرآن، آقای احسان دهقانی؛ معاون دبیرخانه ستاد طرح ملی حفظ قرآن، جناب آقای محمدحسین فدوی؛ صاحب نظر محترم، محمدحسین فراهانی؛ معاون دبیرخانه کمیسیون تشکیل شد.
لازم به ذکر است مقرر شد در مورد دو طرح داستانی دیگر در جلسات آتی کارگروه تصمیم گیری شود.


منبع:

1402/08/10
14:44:53
5.0 / 5
271
تگهای خبر: تصویب , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
محفل