شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

اقدام ننگین امارات در نرمال سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی خیانتی آشكارست

اقدام ننگین امارات در نرمال سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی خیانتی آشكارست

شورای اهماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه محكومیتی اقدام ننگین امارات در نرمال سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را خیانتی آشكار دانست.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا متن این بیانیه به شرح ذیل است: سلام و صلوات خداوند بر پیروان صادق و وفادار پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلی الله مقابل و آله و سلم که در ارتباط رحمائی با هم کیشان استوار و بر کفار و ظالمان در تقابل سختگیرانه اند.
امام راحل عظیم الشان و رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه سران کشورهای اسلامی را به وظیفه‌ی خطیرشان در قبال مسائل جهان اسلام و بویژه مسئله‌ی اول مسلمین یعنی آرمان فلسطین متذکر شده و دو روی سکه‌ی همراهی با این آرمان را مایه‌ی پیشبرد اهداف اسلامی و تقویت مسلمین، و پشت کردن به این آرمان شریف و ملت مظلوم و ستمدیده‌ی فلسطین را مایه‌ی ننگ ابدی و ذلت و خسارت در دنیا و روسیاهی و عذاب در آخرت معرفی کردند.
این ننگ ابدی همراه همه‌ی جنایت پیشگان در کسوت سران کشورهای اسلامی که در خدمت اهداف جنایتکارانه‌ی اسرائیل غاصب و کودک کش قرار گرفته و باسکوت در مقابل جنایات مقابل مسلمانان و بدتر از آن تمایل به سیاست ها و طرح های شیطانی و استکباری آمریکا و اسرائیل جنایت پیشه همچون آناپولیس و نقشه راه و معامله‌ی ننگین قرن، شریک جرم جنایتکاران روسیاه تاریخ شدند.
زشت ترین و ننگین ترین صفحه سیاه تاریخ این سران ضد اسلام و امت اسلامی، پیمان ننگین کمپ دیوید با دلالی آمریکا و خیانت انور سادات رئیس جمهور معدوم مصر بود که آثار جنایت بار آن تا امروز و فرداها ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین را آزرده و می آزارد. این قراردادها که تحت نظر آمریکا تنظیم شده بود، جز استقرار اسرائیل در سرزمین‏های اشغالی فلسطین و تثبیت آن بعنوان یک دژ استعماری در منطقه و ذلت و خفت و اسارت مردم مسلمان نتیجه‏ای در برنداشت.
توافق ننگین نرمال سازی روابط بین دولت سرسپرده‌ی امارات متحده‌ی عربی با رژیم جعلی و تروریستی صهیونیستی که با طراحی، راهبری و حمایت رژیم ضدبشری و تروریست پرور آمریکا از آن رونمایی شده، خیانتی بس بزرگ و جنایتی آشکار مقابل صلح و امنیت منطقه و جرمی فراموش نشدنی و نابخشودنی مقابل آرمان بزرگ آزادی قدس شریف است.
این اقدام خائنانه که اهداف شوم چندگانه ای از جمله؛ به فراموشی سپردن مسأله‌ی اول جهان اسلام یعنی آرمان آزادی فلسطین و سرزمین قدس، مشروعیت بخشی ظاهری به رژیم منحوس صهیونیستی، تضعیف جبهه‌ی مقاومت، بسترسازی برای اجرای پروژه‌ی معامله‌ی قرن و خاورمیانه‌ی مورد خواست امریکایی ـ صهیونیستی و ایجاد زمینه هایی برای فراگیرسازی رابطه‌ی کشورهای مرتجع عربی با اشغالگران صهیونیست را دنبال می کند، حرکتی شیطانی و محکوم به شکست است که نه فقط دستاوردی برای مسببان و عاملان آن نخواهد داشت بلکه در معادله ای کاملاً معکوس، سبب تسریع در روند نابودی غده‌ی سرطانی رژیم جعلی صهیونسیتی و پیروزی هر چه زودتر فلسطینیان در این مبارزه‌ی نابرابر خواهد شد.
خیانت آشکار دولتمردان امارات به آرمان مشترک و نقطه‌ی وحدت امت اسلامی یعنی همان آزادی فلسطین و قدس شریف، نشانی از حقارت و ترس ابوظبی از اسرائیل غاصب و سندی آشکار از پشت کردن آنان به آرمان بزرگ قدس بوده و نتایج آشکار این توافق جدید با رژیم غیر مشروع و روبه زوال صهیونیسم ؛ هر چه باشد به ضرر'نظام سلطه و استکبار جهانی' و همپیمانان آنان و به نفع 'جبهه‌ی مقاومت اسلامی' خواهد بود، بطوریکه این توافق ننگین به زودی گریبان همه طرف ها، عاملان و مسببان آنرا گرفته و آنان را منفور تاریخ و آماج امواج نفرت و خشم مقدس جهان اسلام و جبهه‌ی حامی فلسطین و گرفتار سرنوشت دیگر خیانتکاران به آرمان بزرگ قدس شریف همچون انور سادات خواهدنمود.
به درستی که این گونه اقدامات نابخردانه سبب تقویت هر چه بیشتر محور مقاومت و افزایش روحیه‌ی مبارزه و وحدت در میان کشورهای منطقه خصوصاً در بین مردم ستمدیده و مبارز فلسطین مقابل اسرائیل غاصب می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید این توافق ننگین و اقدام خفت بار، آنرا حماقتی راهبردی و بس بزرگ دانسته که تاریخ آنرا فراموش نخواهد کرد و به جنایتکاران صهیونیسم و دولتمردان مرتجع سازشکار اعلام می کند که سازشکاران و مسببان روابط با رژیم صهیونیستی همیشه در زمره‌ی منفورترین جنایتکاران و خیانت پیشه گان تاریخ بوده اند.
منبع:

1399/05/25
21:48:55
5.0 / 5
1684
تگهای خبر: حامی , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
محفل