مردانی:

تحریم بسیج دانشجویی، مهر تاییدی بر موفقیت دانشجویان بسیجی است

تحریم بسیج دانشجویی، مهر تاییدی بر موفقیت دانشجویان بسیجی است

محفل: به گزارش محفل، رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در واکنش به تحریم بسیج دانشجویی خطاب به رئیس سازمان بسیج دانشجویی پیامی صادر کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، در پیام محمدرضا مردانی خطاب به رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور آمده است:
«در ایام پرافتخار مقاومت و پایداری و دهه مبارک کرامت، خبر تحریم سازمان بسیج دانشجویی کشور توسط اتحادیه اروپا مایه مباهات و غرور ملت با بصیرت ایران اسلامی به وجود چنین دانشجویان غیور و دشمن شکنی گردید؛ دانشجویانی که توانسته اند با عملکرد جهادی و روحیه بسیجی موجبات عصبانیت دشمنان انقلاب اسلامی را فراهم سازند.
اقدام قضایی و امنیتی اتحادیه اروپا در مقابل تشکلی سیاسی، فرهنگی و صنفیِ دانشجویی علاوه بر اثبات پوچ بودن ادعاهای اروپا در پشتیبانی از آزادی بیان و عقاید، دلیلی متقن بر فروماندگی اتاق های فکر دستگاههای جاسوسی غربی در مقابل این تشکل دانشجویی فراگیر و محبوب است. بدون شک این اقدام زبونانه دشمن در رشد سازمانی و روحیه بسیجی شما برادرانم موثر خواهد بود.
حضور و نقش آفرینی موثر دانشجویان آگاه، مومن و انقلابی کشورمان در زمینه جهاد تبیین و مقابله با حملات شناختی سرویسهای غربی نقش موثری در خنثی شدن نقشه های این نواستعمارگران برای ایران اسلامی داشته و خواهد داشت. بی گمان این اصلی ترین دلیل عصبانیت ناتوی فرهنگی از سازمان بسیج دانشجویی است.
اینجانب ضمن تاکید بر بی اثر بودن این اقدامات نمایشی، تحریم گران را به بررسی نتایج بیشتر از ۴۴ سال تحریم و پیگیری اخبار روز افزون موفقیت های ایران اسلامی در زمینه های مختلف سفارش می کنم.
این اقدام کور و مستأصلانه اتحادیه اروپا، مهر تاییدی بر موفقیت آن دانشجویان بسیجی در به چالش کشیدن نقشه ها و برنامه ریزی ها و نظامات فکری غربی می باشد.»1402/03/08
12:19:34
5.0 / 5
321
تگهای خبر: پیگیری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل