امیر سرتیپ حیدری خبر داد

ایجاد یگان هایی با توان دفاعی و قدرت تهاجمی بالا در ارتش

ایجاد یگان هایی با توان دفاعی و قدرت تهاجمی بالا در ارتش

محفل: به گزارش محفل، فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر این که جهاد تبیین کاربرد اساسی در خنثی سازی توطئه های دشمنان دارد، اظهار داشت: یگان هایی با توان دفاعی، قدرت تهاجمی بالا و تسلیحات به روز به وجود آورده ایم که سبب بالا بردن قدرت بازدارندگی دفاعی کشور شده اند.


به گزارش محفل به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سراسری روحانیون یگان های نزاجا که به میزبانی مرکز آموزش و پشتیبانی شهید امانی برگزار شد، با اشاره به اینکه سه جشنواره نور در سطح های مختلف نیروی زمینی ارتش در طول سال برگزار می شود، اظهار داشت: نخستین جشنواره در سطح تیپ ها و مراکز، دومین جشنواره در سطح قرارگاه ها و سطح سوم در سطح نیروی زمینی ارتش در طول سال برگزار می گردد که با این اقدام، جامعه پذیری خوبی در سطح این نیرو به وجود آمده است.
وی با اشاره به اصل های اساسی در فرماندهی نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری، سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش است که در کنار عمل به آن، با طراحی ۳۱ طرح لبیک به عنوان فروع فرماندهی، رشد متوازن کارکنان در رسیدن به اهداف مدنظر را به وجود آورده ایم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تکیه بر اهمیت و جایگاه والای جهاد تبیین صریح کرد: جهاد تبیین کاربرد اساسی در خنثی سازی توطئه های دشمنان دارد و بحمدالله توانستیم فرمان ولایت فقیه را در نیروی زمینی ارتش تبدیل به یک فرهنگ دفاعی نماییم که در آن هرکس به شایستگی به تکلیف خود عمل می کند.
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اهمیت طرح های لبیک در تغییر مثبت در ساختار نیروی زمینی ارتش گفت: امروز با عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) طرح های لبیک نمود عینی پیدا کرده اند و توانسته ایم یگان هایی با توان دفاعی، قدرت تهاجمی بالا و تسلیحات به روز ایجاد نماییم که در امتداد بالا بردن قدرت بازدارندگی دفاعی کشور مؤثر واقع شوند.
وی با تکیه بر اهداف فرماندهی نیروی زمینی ارتش در بهبود وضعیت مسکن کارکنان بیان کرد: ساخت خانه های شخصی، ساخت خانه های سازمانی، زیباسازی محیط کوی های سازمانی از اهداف طرح لبیک ۳ یا امام خامنه ای (مدظله العالی) در امتداد خشنودسازی کارکنان و در نهایت ارتقای توان رزمی آنها است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به نقش روحانیون در یگان ها اشاره کرد: روحانیون در یگان های نیروی زمینی ارتش با تمام توان و با مدیریت درست و آینده نگر، توانسته اند اقدامات خوبی در راستای تربیت حافظان قرآنی، اخلاق مداری، رفع شبهات و توضیح مسائل دینی انجام دهند که باعث شده تا کارکنان پایور، وظیفه و خانواده های نیروی زمینی ارتش در مقابله با جنگ روانی دشمن پیروز باشند.
منبع:

1401/12/14
12:00:07
5.0 / 5
439
تگهای خبر: آموزش , طراحی , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل