معاون اجرایی رئیس جمهوری خبر داد

مرتضوی: در سه ماهه اول دولت ۲۱۵ میلیارد تومان به احیای دریاچه ارومیه اختصاص دادیم

مرتضوی: در سه ماهه اول دولت ۲۱۵ میلیارد تومان به احیای دریاچه ارومیه اختصاص دادیم

محفل: معاون اجرائی رییس جمهوری اظهار داشت: اساساً دولتها در سه ماهه اول امکان تخصیص عمرانی ندارند اما تا الان بیش از 215 میلیارد تومان تخصیص عمرانی به دریاچه ارومیه داده شده است و امیدوار هستم در آینده نزدیک مشکل دریاچه ارومیه حل شود.


ه گزارش ایسنا، صولت مرتضوی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار نمود: ۲۸ سفر استانی رییس جمهوری به خوبی برگزار شده و سامانه پایش در زمینه معاونت اجرائی برای رصد مصوبات سفر تبیین شده و تقریباً به روز رسانی شده است و در آینده نزدیک برای همه ارائه خواهد شد.
وی اضافه کرد: توفیقات خوبی در سفرهای استانی به دست آمده که مهمترینش ارتباط نزدیک آقای رییس جمهور با مردم است. شنیدن دغدغه های مردم و شناسایی چالش ها و مشکلات استانها و رسیدگی به آن در قالب مصوبات استانی از دیگر توفیقات آنست.
مرتضوی تصریح کرد: یکی از مباحثی که مطرح می کنند درباره مصوبات احیای دریاچه ارومیه است و باید دراین زمینه بگوییم که چندین جلسه ستاد تشکیل و منابع خوبی هم تخصیص داده شد. اساساً دولت ها در سه ماهه اول امکان تخصیص عمرانی ندارند اما تا الان بیش از ۲۱۵ میلیارد تومان تخصیص عمرانی به دریاچه ارومیه داده شده است و امیدوار هستم در آینده نزدیک مشکل دریاچه ارومیه حل شود.
معاون اجرائی رییس جمهوری اظهار داشت: دور دوم سفرهای استانی هم ما در زمینه معاونت اجرائی مطابق دستور رییس جمهوری بررسی می نماییم و شیوه های اجرائی آنرا می سنجیم.1401/04/29
12:41:19
5.0 / 5
716
تگهای خبر: دولت , طرح , مصوبات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
محفل