سرلشكر صفوی :

تجربه فرار آمریکا از افغانستان، در عراق و شرق سوریه تکرار خواهد شد

تجربه فرار آمریکا از افغانستان، در عراق و شرق سوریه تکرار خواهد شد

به گزارش محفل دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت: فرار مفتضحانه آمریکایی ها از افغانستان، در عراق و شرق سوریه و خلیج فارس تکرار خواهد شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در همایش (مردان امنیت و اقتدار) که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی انجام شد ضمن اشاره به خصوصیات شهید سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم یک چهره بین المللی مقاومت اسلامی است، همه دنیا حاج قاسم را می شناسند، در هندوستان در عزای ایشان هزار مجلس گرفته شد.
وی ادامه داد: شهید شدن و شهید بودن ایشان بیشتر از زنده بودن ایشان برای آمریکایی ها خطرناک شد و میلیونها مسلمان مقابل آمریکایی ها و جنایت های ترامپ و ارتش تروریستی امریکا شده اند.
وی ادامه داد: حضرت آقا فرمودند امریکایی ها از غرب آسیا باید بیرون بروند، فرار مفتضحانه آمریکایی ها از افغانستان را دیدید و این فرار در عراق هم تکرار خواهد شد. این فرار در شرق سوریه هم تکرار خواهد شد این فرار از خلیج فارس هم شروع خواهد شد.
سرلشکر صفوی تاکید کرد: آمریکایی ها نمی توانند اینجا بمانند ملت های منطقه اجازه حضور آمریکایی ها را نمی دهند.
وی ضمن اشاره به جنگ روسیه و اوکراین تصریح کرد: می بینید که امریکایی ها و ناتو، ۳۰ کشور چگونه در قبال جنگ روسیه و اوکراین جا زدند و عقب کشیدند.
واقعیت این است که آمریکایی ها رو به افول و سقوط هستند. امپراتوری آمریکا هم از لحاظ اخلاقی هم از لحاظ قدرت رو به افول و سقوط است و آن قدرتی که اونی روبه اعلاست، اسلام است که قدرت می گیرد، ملتها هستند که قدرت می گیرند، شهیدان هستند که خونشان می جوشد، همچون شهید حاج قاسم سلیمانی که خون ملت های اسلامی را به جوش آورد و جوانان اسلامی را به حرکت درآورده است.
سرلشکر صفوی در ادامه ضمن اشاره به ایام ولادت حضرت اباعبدالله الحسین و روز پاسدار اظهار داشت: خداوند هر کس را دوست داشته باشد محبت حسین بن علی و فرزندانشان را در دلش می اندازد. معرفت و محبت دوده سبب دوری از آتش جهنم و گذرنامه عبور از پل صراط است.
سردار صفوی با تبریک روز پاسدار به همه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران و منطقه اظهار داشت: پاسداری یک رسالت، یک فضیلت و یک شرافت است. پاسداری یعنی دفاع از ارزش های اسلامی، دفاع از ملت؛ پاسداری یک سری اصول و اخلاق دارد، پاسدارها مردم دار و مردم یار هستند زندگی شان مردمی است،. پاسدارها دروغ نمی گویند و اهل غیبت نیستند و پاک زندگی می کنند. شجاعانه می جنگند و مظلومانه به شهادت می رسند.
وی با اشاره به اینکه حقیقت هر انسانی همان اندیشه و تفکر و راه و هدفی است که آن انسان انتخاب می کند، اظهار داشت: شهید در اندیشه و تفکر در اخلاق و رفتار و در عملکرد، یک انسان والای مطلوب الهی است.
وی ادامه داد: شهادت کار آسانی نیست خیلی باید آدم خودش را بسازد. انسانی که به قول آیت الله شهید بهشتی همیشه درحال شدن است؛ این شدن یعنی یا ما خوب می شویم یا بد می شویم. امیدوار هستیم که همه ما هر روز خوب شویم.
رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سلیمانی افزود: شهید هر روز خوب می شود هر روز بهتر می شود و در دوران دفاع مقدس و در میان شهدای مدافع حرم دیدیم که در چهره هایشان نور شهادت است، می دیدیم که روحشان از جسمشان گسترده تر شده است، انگار که در این دنیا زندگی نمی کنند، انگار که روی زمین راه نمی روند، یک اوجی گرفته اند، این اوج اول در اندیشه و تفکر و در قلب رخ می دهد.
وی ضمن اشاره به حضور رزمندگان کاشان در دفاع مقدس اظهار داشت: آیت الله یثربی رحمت الله مقابل فرمودند ما می خواهیم یک تیپ تشکیل دهیم آن زمان شهرستان کاشان یک جمعیت محدودی داشت اما واقعا یک تیپ تشکیل دادند، از لشکر امام حسین مقابل السلام و از بچه های رزمنده کاشان در تیپ نجف اشرف همه آمدند و یک تیپ شکل دادند و خوب جنگیدند و مردم کاشان با تمام وجود آنها را حمایت کردند. درود خدا بر مردم دلاور کاشان و آران و بیدگل، زنان قهرمان همسران شجاع شهیدان مادران پدران فرزندان شان. بیش از ۱۰− ۱۵ فرمانده شهید من از شهرستان کاشان می شناسم.
وی ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین خاطرنشان کرد:
شهیدان به گردن ما حق دارند، ای کاش ما بتوانیم در جهاد تبیینی، شهیدان را بشناسیم، شهیدان را بشناسانیم و بتوانیم این شهیدان را الگویی به منظور زندگی خودمان برای جوانان مان برای جوانان ملت های اسلامی، قرار دهیم.
منبع:

1400/12/16
09:30:24
5.0 / 5
826
تگهای خبر: رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل