رسولی:

طرح نظارتی شورای ائتلاف درباره عملکرد مجلس و شورای شهر در حال بررسی است

طرح نظارتی شورای ائتلاف درباره عملکرد مجلس و شورای شهر در حال بررسی است

به گزارش محفل سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از بررسی طرح نظارتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره عملکرد مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر اطلاع داد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، امیرابراهیم رسولی با اشاره به اینکه جلسه شورا با حضور اکثریت اعضا به ریاست حدادعادل و دبیری پرویزسروری تشکیل شد و اعضای جدید هم حضور داشتند، اظهار نمود: سیاست ائتلاف ادامه منظم جلسات و سیاست گذاری برای ادامه مسیر است بنابراین با عضویت افرادی موثر تلاش می کند صدمه های خویش را برطرف کند.
وی ادامه داد: در جلسه اخیرشاهد حضور مجدد حجت الاسلام و المسلمین تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز، همینطور حضور حجت الاسلام بی آزار از روحانیون تهران، حمیدرضا مقدم فر، امیرآبادی فراهانی و داوری از فعالان حوزه رسانه بودیم و امیدواریم تا با تکمیل و ترمیم درترکیب درحوزه کارشناسی ائتلاف تقویت شود.
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: طرح نظارتی شورای ائتلاف درباره عملکرد مجلس و شورای شهر در حال بررسی است و بعد از مطالعات تکمیلی در جلسه ائتلاف مطرح و با نظر اعضا مصوب خواهدشد. توضیحات بیشتر در باب این طرح مهم در زمان مقتضی به اطلاع مردم خواهد رسید.
منبع:

1400/12/07
21:06:51
5.0 / 5
891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
محفل