با اشاره به بیانات اخیر رهبری

اكرمی: تحول را از خود و خانواده مان آغاز نماییم

اكرمی: تحول را از خود و خانواده مان آغاز نماییم

به گزارش محفل عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: تحول باید از خود ما و خانواده مان آغاز شود و بعد به دانشگاه و حوزه های علمیه برسد تا شاهد تحولی همه جانبه در كشور باشیم.


حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا اکرمی در گفتگو با ایسنا با اشاره به سخنان امروز رهبری در سالگرد ارتحال امام خمینی اظهار نمود: ما باید ابعاد مختلف زندگی امام (ره)را بشناسیم و بدانیم که در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام هیچ فقیه و روحانی این توفیق را نداشته است که بتواند نظامی اسلامی تاسیس کند، اما امام(ره) به خاطر فکر و شجاعت خود موفق شد چنین کاری را انجام دهد.
وی ادامه داد: ما باید واقعاً به واکاوی جهات مختلف نهضت امام(ره) بپردازیم و توفیق ایشان را در رسیدن به اهدافشان بررسی نماییم که در این حوزه تحول خواهی و تحول آفرینی امام(ره) که در سخنان رهبری مورد تاکید بود از مهمترین بخش هاست.
این عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار نمود: سخنان رهبری به بعد تازه ای از زندگی امام(ره) پرداخت و ما می توانیم با استفاده از این سخنان راه رسیدن به مطالبات تحول آفرین را آسان تر دنبال نماییم.
وی ادامه داد: تحول باید از خود ما و خانواده مان آغاز شود و بعد به دانشگاه و حوزه های علمیه برسد تا شاهد تحولی همه جانبه در کشور باشیم.
اکرمی در انتها تصریح کرد: ظرفیت مادی و معنوی ما در این حوزه بالا است و می توانیم با استفاده از آن وارد گود عمل شویم.1399/03/14
21:57:01
5.0 / 5
2232
تگهای خبر: رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل