امیرعبداللهیان:

کوشش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف نشده است

کوشش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف نشده است

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می برد در یادداشتی اصرار کرد که در دوران قرنطینه رایزنی های دیپلماتیک و کوشش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف نشده است.


به گزارش دوشنبه شب ایرنا، امیرعبداللهیان در یادداشتی در اینستاگرام نوشت: سلام به شما، در ایام گذشته با مبتلاشدن به بیماری کرونا، به سفارش پزشکان در خانه قرنطینه ام، اما این به آن معنا نیست که رایزنی های دیپلماتیک و کوشش برای پیگیری حقوق ملت ایران متوقف شده است.
وی اضافه کرد: در چند روز گذشته در گفت وگوهای تلفنی با همتایانم، همچون وزرای خارجه روسیه، چین، آذربایجان، عراق، سوریه، انگلیس، ترکیه و آلمان به بحث و تبادل نظر درباب مباحث دوجانبه، منطقه ای و بین المللی ادامه دادم. این گفت وگوها در ساعات و روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.
امیرعبداللهیان نوشت: از همه عزیزانی که در این روزها ابراز لطف داشته و جویای وضعیت سلامت من بودند، کمال تشکر را دارم. امیدوار هستم با آخر دوره مبتلاشدن به این بیماری، توفیق یافته و به سرعت به محل خدمت بازگشته و با انرژی بیشتر از قبل در جهت تحقق منافع ملت بزرگ ایران بکوشم.
وی اشاره کرد: ضمنا صفحه اینستاگرام من به حساب فعلی به آدرس AmirabdollahianHossein منتقل شده و تلاش می کنم از این پس بصورت مرتب درباب کارهای خود و همکارانم به ملت عزیز ایران گزارش دهم.


1400/08/18
21:00:43
5.0 / 5
1004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل