پیام روسای جمهور سیرالئون، نامیبیا و پادشاه مالزی به رئیسی

پیام روسای جمهور سیرالئون، نامیبیا و پادشاه مالزی به رئیسی

به گزارش محفل «جولیوس مادابیو» رئیس جمهور سیرالئون با ارسال پیامی خطاب به سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رئیس جمهور سیرالئون در این پیام ضمن اشاره به شایستگی های ابراهیم رئیسی در سمت قبلی بعنوان رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: جنابعالی نقش مهم و سهم بسزائی در جامعه ایران به عنوان یک مقام عالی در کارنامه خود به جا گذاشتید که فراموش نشدنی می باشد.
«جولیوس مادابیو » با دوستانه و صمیمانه خواندن روابط بین سیرالئون و جمهوری اسلامی ایران ظرف سالیان متمادی، تاکید نمود: رجاء واثق دارم که در سالیان پیش رو، روابط خوب موجود میان دو کشور بیشتر تقویت می شود.
رئیس جمهور سیرالئون ابراز امیدواری کرد: روابط کنونی میان طرفین در سایه همکاری نزدیک و در جهت تأمین منافع مشترک دو کشور و دو ملت تداوم یابد.
همچنین بر مبنای اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در نامبیا، «هاگه گینگوب» رئیس جمهور نامبیا، با ارسال پیامی خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب، از جانب خود، مردم و دولت نامبیا، انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.
رئیس جمهور نامبیا در این پیام اضافه کرد: می خواهم از این فرصت برای تاکید بر تعهد نامبیا در جهت تحکیم روابط و همکاری دوجانبه با ایران و محکم نمودن دوستی و همبستگی موجود بین دوکشور استفاده کنم.
«هاگه گینگوب» همینطور ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای رئیس جمهور منتخب کشورمان، ابراز امیدواری کرده در دوران ریاست جمهوری آقای رئیسی مردم ایران در جهت موفقیت و خوشبختی بیشتر حرکت کنند.
همچنین بر مبنای اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور، «سلطان عبدالله رعایه الدین المصطفی بالله شاه» پادشاه مالزی، با ارسال پیامی خطاب به ابراهیم رییسی، رئیس جمهور منتخب،، انتخاب وی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفته است.
پادشاه مالزی در این پیام ابراز امیدواری کرد: روابط نزدیک و برادرانه بین مالزی و جمهوری اسلامی ایران در دوره ریاست جمهوری دکتر رئیسی بیشتر از پیش تقویت شود.
وی اضافه کرد: من مطمئن هستم که مالزی و جمهوری اسلامی ایران همکاریهای قاطع خویش را برای تحکیم مناسبات در سطوح عالی تر ادامه خواهند داد.1400/04/18
14:09:51
5.0 / 5
1378
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
محفل