هم اندیشی ارگانهای دریایی كشور با مبحث یكپارچگی امور دریایی، از خط مشی گذاری تا اجرا

هم اندیشی ارگانهای دریایی كشور با مبحث یكپارچگی امور دریایی، از خط مشی گذاری تا اجرا

به گزارش محفل نشست هم اندیشی مسؤلان دریایی کشور با مبحث یکپارچگی خط مشی گذاری و اجرای سیاست ها و برنامه های حوزه دریایی کشور در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، در ادامه بررسی و تدوین پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور در کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیر خانه مجمع، نشست هم اندیشی با مبحث یکپارچگی امور دریایی از خط مشی گذاری تا اجرا برگزار شد.
در این جلسه که با حضور جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاونین وزرای میراث فرهنگی و گردشگی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، جهاد کشاورزی، معاون سازمان محیط زیست، روسای دبیرخانه شورایعالی صنایع دریایی و شورای توسعه سواحل مکران، مشاور عالی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و نماینگانی از مرکز تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، برگزار گردید، نظرات دست اندرکاران ارگانهای دریایی کشور به منظور فعال نمودن ظرفیت های بالقوه بخش دریایی کشور در جهت بیانات مقام معظم رهبری خصوصاً بیانیه گام دوم انقلاب از منظر الگوی نوین حکمرانی و نگاشت نهادی امور دریایی کشور مورد بحث و تبادل قرار گرفت.
بیک محمدلو رئیس کمیته توسعه دریامحور دبیرخانه مجمع ضمن اشاره به نکات عرضه شده در نشست هم اندیشی از ادامه جلسات با محوریت بررسی گزارشات دستگاه ها به منظور دستیابی به الگوی حکمرانی نوین امور دریایی کشور اطلاع داد.
انتهای یپام


1400/04/16
23:18:57
5.0 / 5
1423
تگهای خبر: حكم , رهبری , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
محفل