پاسخ مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی به بیانیه اخیر دیوان محاسبات

پاسخ مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی به بیانیه اخیر دیوان محاسبات

محفل: مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی در نامه ای به رئیس كل دیوان محاسبات كشور به بیانیه اخیر این دیوان پاسخ داد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید میعاد صالحی در نامه ای خطاب به عادل آذر با اشاره به بیانیه اخیر دیوان محاسبات درباره اظهاراتش اظهار داشت: «در بیانیه پخش شده، اظهارات اینجانب «سراسر کذب» عنوان شده است. البته بهتر بود بجای فرافکنی، به موارد مربوطه و شائبه سو استفاده از جایگاه شغلی به صراحت پاسخ داده می شد. بعنوان مثال به جلسه خرداد ماه ۹۸ حدود ساعت ۱۲: ۴۵ تا ۱۳: ۳۰ در دفتر جنابعالی در دیوان محاسبات اشاره ای نشده است، آیا آن جلسه و محتوای آنرا تکذیب می کنید؟!
صالحی با بیان این ادعا که نامه مورخ ۱ /۴/ ۹۸ معاون دیوان محاسبات درباب وی حاوی موارد کذب و کتمان حقیقت درباب عنوان مدرک دکتری او از دانشگاه صنعتی شریف و سوابق مدیریتی و اقتصادی اوست، افزود: «نامه ای که در پاسخ به استعلام بی سابقه رئیس وقت کمیسیون اجتماعی مجلس ارسال شده است. جالب اینجاست که داماد آن رئیس کمیسیون، معاون همان مدیر عامل نجومی بگیری بود که در زمان اینجانب برکنار و گزارش آنرا نیز برای شما ارسال کردم و در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۷ به آن اشاره نموده اید که متوسط ماهیانه ۵۳ میلیون تومان خالص دریافتی داشته است. آیا این همان هلدینگی نیست که بطور کاملا اتفاقی باجناق شما بر خلاف قواعد ابلاغی صندوق سرپرست شرکت زیرمجموعه آن شده بود؟!»
مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی در بخش دیگری از این نامه اظهار داشت: «در قسمتی از بیانیه موصوف، به صورتی تهدید به شکایت از اینجانب در مراجع قضایی شده است! این درحالیست که اتفاقا اینجانب باتوجه به صحبت های اخیر رئیس محترم دستگاه قضا در خصوص پیگیری و مواخذه مدیران دارای مسئولیت، نسبت به بیان موارد مذکور اقدام نمودم و تقاضای رسیدگی داشته ام و در صورتیکه اصرار بر بیانیه پراکنی و فرافکنی داشته باشید، شکایت از جنابعالی و معاونتان به دلیلهای «بیان کذب، کتمان حقیقت، شائبه تبانی و سو استفاده از جایگاه شغلی» در دستور کار قرار خواهد گرفت.»
منبع:

1399/04/21
20:47:45
5.0 / 5
2102
تگهای خبر: ابلاغ , اقتصاد , پیگیری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
محفل