فیاضی:

دولت بعدی، دولتی عمومی است

دولت بعدی، دولتی عمومی است

یک نماینده سابق مجلس اظهار داشت که در دولت بعدی باید از ظرفیت تمامی کاندیداها و داوطلبین احراز صلاحیت نشده استفاده نمود.


عبدالواحد فیاضی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: ما در زمانه ای هستیم که شرایط طبیعی به لحاظ اقتصادی ومعیشتی نداریم. با عنایت به آنچه که بر اثر مشکلات اقتصادی بر سر کشور آمده است؛ هنوز سایه شوم تحریم ها در کنار مشکلات داخلی و فشار خارجی بر دوش ملت سنگینی می کند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه پیچیدگی هایی در کشور وجود دارد که به تعجیل نمی گردد مشکلات مردم را حل کرد.
این مشکلات به آسانی حل نمی گردد. مجموعه ضعف هایی وجود دارد که به گره های کور اقتصادی و گاها مشکلات اجتماعی و حتی امنیتی اضافه شده است. کشور در آستانه نوساناتی است که تنها دولتی قوی می تواند آنرا بهبود بخشد.
این فعال سیاسی تصریح کرد: در چنین شرایطی همه گروه ها و جریان های سیاسی که کشور و انقلاب را دوست دارند و به آن احساس تعلق می کنند، باید برای تحقق آرمان هایش به کمک دولت منتخب بیاید.
وی ادامه داد: مشکلات امروز ایران با هم اندیشی و همیاری مرتفع می شود پس هم دولت منتخب باید از ظرفیت همه اقشار و گروه ها استفاده نماید و هم جناح های سیاسی به کمک اش بیایند. دولت بعدی باید از ظرفیت های نامزدها یا داوطلبین احراز صلاحیت نشده هم استفاده نماید. من به همبستگی ملی معتقد هستم.
فیاضی اظهار داشت: با پذیرش نقد و نظر مخالف از جانب دولت بعدی و همیاری همه سیاسیون با او میتوان گفت دولت جدید یک دولت عمومی است. در دولت عمومی باید همواره بر اندیشه های مردمی تاکید نمود. یکی از خصوصیت های بارز این دولت می تواند ساختار شکنی قواعد کهنه به نفع حضور جوانان و مردم در عرصه سیاست باشد.
منبع:

1400/04/03
15:17:57
5.0 / 5
1210
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل