بررسی روند برگزاری انتخابات در كمیسیون امور داخلی كشور

بررسی روند برگزاری انتخابات در كمیسیون امور داخلی كشور

محفل: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از بررسی روند برگزاری انتخابات و دعوت از وزیر کشور برای حضور در جلسه هفته آتی کمیسیون و ارائه گزارش دراین زمینه، آگاهی داد.


محمد صالح جوکار در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اسلامی کشور مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از اعضای کمیسیون نظرات خودرا مطرح نمودند و در نهایت قرار شد تا هفته آتی وزیر کشور جهت پاسخگویی درباب مشکلات پیش آمده در پروسه انتخابات و تاخیر در شروع پروسه رای گیری در کمیسیون حضور یابد.
ایشان سپس اظهار نمود: همین طور در جلسه امروز لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها که از شورای نگهبان اعاده شده است مورد بحث و بررسی قرار گرفت. هفت ماده این لایحه در صحن مجلس تصویب شده بود و باردیگر به کمیسیون بازگشت. در جلسه امروز نیز ماده 8 لایحه اصلاح گردید و در جلسات آتی صحن به رای گذاشته می شود. کمیسیون به دنبال این است که بسترهایی را فراهم آورد تا بدون فشار به مردم، منبع درآمد پایدار برای شهرداری ها و دهیاری ها به وجود آید.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: همین طور تعیین اعضای هیات تحقیق و تفحص از استانداری کرمانشاه از دیگر مواردی بود که در جلسه امروز کمیسیون به آن پرداخته شد و آقایان احمد نادری بعنوان رئیس، آرش زره تن لهونی و احد آزادی خواه بعنوان نواب رییس و مجتبی یوسفی بعنوان دبیر این هیات انتخاب شدند.
منبع:

1400/03/31
22:28:22
5.0 / 5
1421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
محفل