هموطنان ایرانی مقیم بانكوك در محل سفارت جمهوری اسلامی رای می دهند

هموطنان ایرانی مقیم بانكوك در محل سفارت جمهوری اسلامی رای می دهند

به گزارش محفل شعبه انتخاباتی بانکوک اعلام نمود شعبه دریافت رای در محل سفارت جمهوری اسلامی، فردا جمعه آماده دریافت رای از هموطنان از ساعت ۸ صبخ تا ۱۸ است.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا در اطلاعیه شعبه انتخاباتی بانکوک آمده است: با تشکر از تماس ها و اعلام آمادگی هموطنان جهت مشارکت در امر سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری به استحضار می رساند که شعبه دریافت رای در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بانکوک واقع در خیابان سوخومویت، کوچه ۴۹/۱۱، از ساعت ۸ بامداد لغایت ۱۸ پذیرای هموطنان خواهد بود.
براساس این اطلاعیه، در صورت نیاز ساعت رای حداکثر به مدت دو ساعت تا ساعت ۲۰ قابل تمدید است. بنابراین در صورتیکه بعضی از هم میهنان امکان حضور در محل شعبه تا ساعت ۱۸ را ندارند خواهشمند است از راه شماره +۶۶۸۳۴۹۳۶۱۶۶ مبحث را به هیئت اجرایی انتخابات اطلاع دهند.
در ادامه اطلاعیه شعبه انتخاباتی بانکوک آمده است: با توجه لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی، تمامی تمهیدات لازم بر مبنای دستورالعمل ها در نظر گرفته شده و از رای دهندگان تقاضا می شود همکاری لازم را میذول فرمایند. همینطور جهت رفاه حال آن دسته از رای دهندگانی که با خودروی شخصی رجوع می کنند، پارکینگ مجانی در نزدیکی محل سفارت در خیابان ۴۹ در نظر گرفته شده است.
شعبه انتخاباتی بانکوک با تعیین کننده بودن سرنوشت کشور در چهار سال آینده به واسطه حضور پرشور هموطنان، تصریح کرد: هموطنانی که از شهرهای اطراف بانکوک رجوع می کنند جهت اطلاع از تسهیلات رفت و آمد مراتب را به هیئت اجرایی از راه شماره فوق اعلام کنند.
به گزارش محفل به نقل از ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه دو انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت ۷ بامداد فردا جمعه ۲۸ خرداد در سرتاسر کشور برگزار می گردد. انتخابات۱۴۰۰ ریاست جمهوری همزمان با ایران در ۱۳۳ کشور با ۲۳۴ صندوق دریافت رای در ۵ قاره برگزار می شود.


1400/03/27
23:21:30
5.0 / 5
1127
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
محفل