محسن رضایی در گفت وگو با سمنانی ها:

اقوام ایرانی را به میدان می آورم

اقوام ایرانی را به میدان می آورم

به گزارش محفل سمنان نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گو با مردم سمنان وعده داد: نهضت خانه سازی ایرانیان را در کشور راه اندازی کند.


محسن رضایی در گفت و گو با مردم استان سمنان که بوسیله شبکه استانی پخش گردید با اشاره به چگونگی اجرای این طرح اظهار نمود: هر متر مربع ساخت خانه امروزه 3.5 تا 5 میلیون تومان هزینه دارد و دولت من برای ساخت خانه ایرانیان با بسیج اعتبارات بانک ها و تامین 90 درصد هزینه ساخت خانه بوسیله تسهیلات و 10 درصد آورده متقاضی که حدودا 30 میلیون تومان می شود، به تحقق اجرای این طرح در سراسر کشور کمک و زمینه خانه دار شدن مردم را فراهم می کنم.
وی با اشاره به توانمندی های قومی و اقلیمی کشور اضافه کرد: من بار دیگر اقوام ایرانی را به میدان می آورم و با واگذاری اختیارات و مسئولیت ها، باردیگر استانها و اقوام ایرانی را به میدان می آوریم و در همه استانها مناطق اقتصادی ایجاد و اختیارات و مسولیت ها را به استانها می کنم.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به لزوم هزینه کرد اعتبارات و منابع پولی هر استان در همان استان افزود: در دولت اقدام و تحول سپرده های مردم هر استان در همان استان می ماند نه این که 40درصد سپرده هر استان به تهران بیاید و در آنجا به ارز تبدیل و از کشور بیرون رود.
رضایی وعده داد: برای هر استان، برنامه خاص آن استان را که در دولت وی و با کمک مردم همان استان به نگارش درآمده را اجرائی کند.
وی اضافه کرد: در دولت اقدام و تحول متناسب با ظرفیت ها و توانمندی ها و قابلیت های هر استان، نسخه پیشرفت و بهبود زندگی آن استان را تهیه و با همراهی مردم اجرائی می نماییم.
این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اعلان اینکه برای تحقق این ایده بزرگ، چند راه حل و راهبرد داریم اضافه کرد: یکی از راهکارها این است که با همکاری مردم همان استان مجمعی تشکیل و بعنوان مثال 10 نفر برای استانداری کاندیدا می شوند در ادامه این 10 نفر برنامه های خودرا به مجمعی از نخبگان استان ارائه و این مجمع سه نفر از آنها را به دولت پیشنهاد می دهد.
منبع:

1400/03/26
10:26:09
5.0 / 5
1326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
محفل