مهرعلیزاده در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ كاندیدای دیگر

مهرعلیزاده در مناظره درباره دغدغه مردم با ۶ كاندیدای دیگر

به گزارش محفل سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ساعت ۱۷ امروز؛ شنبه بیست و دوم خرداد ۱۴۰۰ با مبحث دغدغه های مردم برگزار گردید.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سومین مناظره تلویزیونی کاندیداهای این انتخابات به ترسیم تصویری کلی و جامع از برنامه های خود برای دولت سیزدهم پرداخت و اظهار داشت: برنامه دولت زندگی برنامه ای اقتصاد محور است که شامل توسعه اقتصادی اجتماعی است که شامل مسائل تولید، سرمایه گذاری، معیشت معلمان، جوانان، ایجاد صندوق درآمد پایدار، ۵ برابر کردن یارانه های نقدی، توسعه گردشگری، واکسیناسیون کرونا تا قبل از آخر سال و.. است که جرئیات آنها در سایت شخصی ام انتشار یافته است.
وی ضمن اشاره به دغدغه های اصلی خود اضافه کرد: یکی از دغدغه های اصلی امروز را مبحث از بین رفتن اعتماد مردم به مدیران و دولت میدانم؛ احساس می کنم مردم عدم صداقت را در رفتار، گفتار و کردار مسؤلان احساس می کنند و بر طبق این بی اعتمادی به مجموعه عملکردها نگاه می کنند و همین سبب می شود که مردم به دنبال همکاری با دولت نباشند. همچون دیگر مصادیق این بی اعتمادی همین صداوسیماست و کاری شده که مرجعیت رسانه از تهران به لندن منتقل شده است. امروز متاسفانه صداوسیما نماینده اقلیت اقلیت هم نیست.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه «ریشه مشکلات عموما در سیاست زدگی است»، اظهار نمود: باید بینش ها و روش ها و نگاه های ارباب و رعیت از بین برود. بعضی ها می خواهند همه جا باشند، همه کاره باشند و در همه امور دخالت کنند؛ اما آنجا که باید نیستند و آنجا که نباید حضور دارند.
مهرعلیزاده اضافه کرد: امروز متاسفانه اقتصاد معیشت ما هم گرفتار فضای سیاست زدگی سنگین است؛ برخی هیچ التزامی به قانون و برنامه ندارند؛ افسوس که هیچ الزامی به اجرای قانون نیست بلکه مشکل از عملکردها و ساختارها است؛ چرا کوچکترین مشکل اجتماعی همچون بارش باران و زلزله و افزایش قیمت بنزین در اسرع وقت به بحران تبدیل می شود؟
وی اظهار داشت: این موضوعات چاره هایی دارند که مردم می دانند؛ اما برخی چاره هایی غیر واقعی عرضه می دهند؛ اشکنه خوردن و... چاره نیست.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تکیه بر این که می توانیم بحرانها را کنار بگذاریم و بر مبنای برنامه ای که عرضه کرده ام مشکلات را کنار بزنیم، اظهار نمود: اگر باهم باشیم این مشکلات حل می شوند؛ امروز جوانان ایرانی در مراکز بین الملل کار می کنند؛ اگر جوانان را فراری نمی دادیم، امروز این مشکلات را داشتیم؟
مهرعلیزاده با اشاره به اینکه در کنار معیشت، اشتغال، امنیت شغلی و آزادی های اجتماعی، مردم صداقت و شفافیت می خوانند، اظهار نمود: اگر پرونده هایی مثل پرونده آقای عیسی شریفی که به شهردار وقت وصل بود و هم اکنون ۴ سال است خاک میخورد و رانت و اختلاسی چند میلیاردی است و هیچ کسی با آن کاری ندارد، اگر مسأله بابک زنجانی مشخص و مسئله طبری ها ریزتر و دقیق تر مشخص می شد، مردم اعتماد میکردند.
وی اضافه کرد: مردم می پرسند که آیا کرونا خطرآفرین است و باید در خانه ها مانمد و کسب و کارمان تعطیل شود و باید در خانه بمانیم؟ اگر خطرآفرین است چرا پریروز آقای رییسی در خوزستان در وضعیت بسیار خطرناک در زمینه کرونا دارد تبلیغات می کنند و هزاران نفر از جوانان را جمع کردند؟ مردم میپرسند و می گویند که ما به چی اطمینان کنیم؟ من میترسم آقای رییسی بدین سان می خواستند سید محرومان شوند، امروز بشوند سید مرحومان.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در فارس عده ای از سیستم قضایی واکسن زدند؛ من می پرسم که آیا اینها قانون بوده است؟
این خبر تکمیل می شود.منبع:

1400/03/22
21:48:08
5.0 / 5
1134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل