نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس تاكید كردند

مردم همواره با حضور هوشمندانه در انتخابات اقتدار ایران را به رخ جهانیان كشیده اند

مردم همواره با حضور هوشمندانه در انتخابات اقتدار ایران را به رخ جهانیان كشیده اند

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای تاکید کردند: حضور متراکم و حداکثری مردم در پای صندوق های رای حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران ثبت خواهد نمود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس یازدهم طی اطلاعیه ای از مردم برای حضور پر شور و گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ریاست جمهوری دعوت نمودند.
در بخشی از این بیانیه آمده است که با حضور متراکم، حداکثری و عمومی در عین حال آگاهانه در پای صندوق های رای حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران خلق کرده و بار دیگر به دشمنان ملت ایران ثابت خواهیم کرد که وحدت ملی والاترین ارزش ها است.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
«انتخابات بعنوان مظهر اراده ملی، یکی از عرصه هایی است که ملت شریف ایران طی ۴۳ سال قبل آنرا در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی غفلت ناپذیر تلقی و با حضور هوشمندانه، پرشور و انتخابات آگاهانه خود همواره ابهت، عظمت، عزت و اقتدار میهن عزیزمان ایران را به رخ جهانیان کشیده است.
بدین وسیله ما نمایندگان پیروان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی ایران از ملت ایران و جوامع ادیان الهی خود دعوت می نماییم بدون شک با حضور متراکم، حداکثری و عمومی در عین حال آگاهانه در پای صندوق های رای در روز انتخابات (۲۸ خرداد ماه یک هزار و چهار صد) حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران عزیز خلق کرده و بار دیگر به دشمنان و بد خواستار ملت ایران و استقلال آن ثابت نمایند که وحدت ملی والاترین ارزش ها است. بدین سان ملت بزرگ ایران می تواند با ارتقای قدرت ملی خود نویدبخش تشکیل دولت معظم، مقتدر و در خور شایستگی خویش باشد.
روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارامنه اصفهان و جنوب ایران
اسفندیار اختیار نماینده زرتشتیان ایران
همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان ایران
آرا شاوردیان نماینده مسحیان ارامنه تهران و شمال ایران
شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در ایران»1400/03/18
22:14:07
5.0 / 5
1211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان محفل
محفل