رئیس كمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات كشور:

معاندان به دنبال دلسرد كردن مردم از حضور پای صندوق های رای هستند

معاندان به دنبال دلسرد كردن مردم از حضور پای صندوق های رای هستند

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، پایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مردم برشمرد و اظهار داشت: امید بر این است با تقویت پایه های حضور مردم در عرصه انتخابات بتوانیم اقتدار کشورمان را در محیط داخلی و بین المللی تقویت نماییم.


به گزارش محفل به نقل از وزارت کشور، محمد ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور در همایش معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور که در محل وزارت کشور با حضور جمال عرف رییس ستاد انتخابات کشور برگزار شد، اظهار داشت: تجربه چهار دهه عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داده که هر چه میزان مشارکت در انتخابات بالا باشد به همان نسبت امنیت و پایه های ثبات کشور بیشتر تقویت شده است.
رئیس مرکز حراست وزارت کشور اظهار داشت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی و معاندان دنبال دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای هستند و باید با حضور در عرصه انتخابات اجازه کنشگری را به دشمن ندهیم.
رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات کشور با بیان این واقعیت که همه ما در یک کشتی نشسته ایم، اظهار داشت: باید مسئولیت پذیر و پاسخگو به مردم عزیزمان باشیم.
شوشتری اشاره کرد: پایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مردم است و امید بر این است با تقویت پایه های حضور مردم در عرصه انتخابات بتوانیم اقتدار کشورمان را در محیط داخلی و بین المللی تقویت نماییم.
رئیس مرکز حراست وزارت کشور در آخر اشاره کرد: وزارت کشور بعنوان مجری امر برگزاری انتخابات باید بی طرف فعال در این عرصه باشد و ان شاءالله با رعایت مرّ قانون بتوانیم انتخاباتی در شأن مردم عزیز کشورمان برگزار نماییم.1400/03/11
10:34:42
5.0 / 5
1256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل