نشست هم اندیشی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از كشور انجام شد

نشست هم اندیشی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از كشور انجام شد

محفل: بمنظور هم افزایی و هماهنگی میان دستگاه های مجری برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و با هدف جلب مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم خارج از کشور، نشست هم اندیشی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور، اجرا شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، در این جلسه که در محل وزارت امور خارجه برگزار شد، سجادی معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزیر امور خارجه و رییس هیات نظارت بر انتخابات خارج از کشور و عرف، معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور، حضور داشتند.
سجادی در این جلسه با اشاره به این نکته که در ادوار مختلف، وزارت امور خارجه متولی برگزاری انتخابات در خارج از کشور بوده است، بر تعامل و همکاری سازنده میان ستاد انتخابات خارج از کشور با وزارت کشور و شورای نگهبان بمنظور هرچه با شکوه تر برگزار شدن انتخابات تاکید نمود.
معاون وزارت امور خارجه در ادامه اضافه کرد: نکته مهم در این خصوص بحث فعالیت رسانه ای و خصوصا در حوزه فضای مجازی و استفاده از ظرفیت شورای عالی ایرانیان در تبیین اهمیت انتخابات است.
جمال عرف رییس ستاد انتخابات کشور نیز با اشاره به اهمیت قانونی برگزار شدن انتخابات، بر رعایت پروتکلهای بهداشتی تاکید و ابراز امیدواری کرد که در این دوره از انتخابات شاهد حضور گسترده و پرشور در پای صندوق ها باشیم.
نیلچی، مدیرکل انتخابات شورای نگهبان نیز ضمن تشکر از کارهای انجام شده، اظهار نمود: کیفیت و سلامت انتخابات برای شورای نگهبان حائز اهمیت می باشد.
در این جلسه ادیب، رئیس ستاد انتخابات خارج از کشور به ارائه گزارشی از اهم کارهای انجام شده در ستاد انتخابات خارج از کشور پرداخت.
منبع:

1400/03/09
21:07:21
5.0 / 5
1431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
محفل