حسین زهی:

سر دادن وعده های دروغین مردم را مأیوس می كند

سر دادن وعده های دروغین مردم را مأیوس می كند

به گزارش محفل یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این که بعضی از کاندیداها تلاش کنند با برنامه های غیر کارشناسی مردم را پای صندوق رای بکشند؛ برخلاف اخلاق بوده و مردم هم نسبت به این وعده ها آگاه هستند.


اسماعیل حسین زهی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در بحث انتخابات و لزوم پرهیز کاندیداها از دادن وعده های توخالی، بیان نمود: ما باید خدا را شکر نماییم که رهبری همچون مقام معظم رهبری داریم و از خداوند می خواهیم که طول عمر به ایشان عطا کند. بیانات ایشان در بحث انتخابات و بخصوص مشارکت مردم در انتخابات بسیار شیوا، دقیق و کارشناسی شده بود. همان طوری که ایشان تاکید فرمودند مشارکت مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت می باشد و در قدرت حکمرانی دولت موثر می باشد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: هر یک از کاندیداها باید وعده ها و برنامه هایی به مردم ارائه نمایند که با عنایت به شرایط و ظرفیت کشور قابلیت اجرایی دارد. سر دادن وعده های توخالی و دروغین پس از مدتی که قابلیت اجرایی پیدا نکند منجر به ناامیدی مردم می شود.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این که بعضی از کاندیداها تلاش کنند با برنامه های غیر کارشناسی مردم را پای صندوق رای بکشند؛ برخلاف اخلاق بوده و مردم هم نسبت به این وعده ها آگاه هستند. هر یک از کاندیداها باید به دور از حواشی باتوجه به شرایط کشور برای حل مشکلات مردم برنامه ای آماده و عرضه نماید.
ایشان در ادامه تصریح کرد: از طرفی کاندیداها باید از پرداختن به مسائلی که به آنها ارتباطی ندارد و نمی توانند در آن حیطه کاری انجام دهند پرهیز کرده و اولویت اول هر یک از آنان عرضه برنامه ای دقیق و کارشناسی برای حل مشکلات مردم باشد.

منبع:

1400/03/08
11:24:42
5.0 / 5
1101
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
محفل