سخنگوی ستاد انتخابات كشور:

منتظر ارسال تایید صلاحیت ها از طرف شورای نگهبان هستیم

منتظر ارسال تایید صلاحیت ها از طرف شورای نگهبان هستیم

محفل: دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اعلان اینکه انتخابات ریاست جمهوری مهم ترین مساله کشور است، اظهار داشت: همه تلاش مجموعه وزارت کشور بر این است که با اولویت و حفظ سلامت و جان مردم، انتخاباتی مشارکتی و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران اجرا شود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به برگزاری هجدهمین جلسه ستاد انتخابات کشور با حضور جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور، اظهار نمود: در جلسه امروز آخرین تمهیدات اجرائی برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال جاری بحث و گفت و گو شد و بر اساس گزارش ارائه شده بسترها و شرایط برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر قانونی کاملا آماده است و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
وی با اعلان اینکه رویکرد وزارت کشور بر دو مدار قانونمداری و بی طرفی است، اشاره کرد: قانون چراغ راهنمای عمل وزارت کشور است و طبق تاکیدات وزیر کشور، همه مجریان درگیر در انتخابات بر محور قانون عمل خواهند کرد.
موسوی همین طور اظهار داشت: خوشبختانه با تمهیدات پیش بینی شده در محل ثبت نام وزارت کشور و البته همراهی داوطلبان ریاست جمهوری، روند ثبت نام ها به نحو مناسبی صورت گرفت و مدارک همه داوطلبان طبق موعد قانونی به شورای نگهبان جهت بررسی تایید صلاحیت ارسال شد.
موسوی تشریح کرد: بمحض اعلام شورای نگهبان، اسامی نامزدهای تایید شده به اطلاع عموم مردم ایران رسانده می شود و پروسه تبلیغات در بازه زمانی مشخص شروع می شود.
موسوی در آخر اشاره کرد: همه تلاش مجموعه وزارت کشور بر این است که با اولویت و حفظ سلامت و جان مردم، انتخاباتی مشارکتی و در شآن نظام جمهوری اسلامی ایران اجرا شود.
در جلسه امروز خوش اقبال رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه بعنوان میهمان جلسه حضور داشت و به ارائه گزارش درباب وضعیت استان کرمانشاه در حوزه انتخابات پرداخت.1400/02/30
13:04:07
5.0 / 5
1346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
محفل